Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Okazje tygodnia w Biedronce. Garnki, czajniki, patelnie i wiele innych w hitowych cenach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.12.2021 16:02

Okazje tygodnia w Biedronce. Garnki, czajniki, patelnie i wiele innych w hitowych cenach

Fot. materiały promocyjne Biedronki

Biedronka jak zwykle zaskakuje rewelacyjnymi promocjami i okazjami. W ofercie sklepu znalazło się wiele świetnych przedmiotów w zaskakująco niskich cenach.

W sklepach Biedronka zacznie się prawdziwe szaleństwo. Od 20 grudnia można tam dostać mnóstwo garnków, patelni i pojemników w niskich cenach. Co więcej, jest też specjalna promocja na znicze i fajerwerki.

Niesamowite okazje w Biedronce

Biedronka jak zawsze nie zawiodła swoich klientów i w tym tygodniu ma dla nich kolejną porcję niesamowitych okazji. Już od 20 grudnia będzie można zgarnąć naprawdę mnóstwo rewelacyjnych garnków, patelni i czajników w zaskakująco niskich cenach. Market oferuje szeroki wybór artykułów kuchennych, które mogą okazać się niezwykle pomocne podczas świątecznego gotowania.

W ofercie sklepu Biedronka pojawiła się też specjalna promocja na znicze oraz mnóstwo zniżek na fajerwerki. Co ciekawe, w supermarkecie będzie można nabyć ciche fajerwerki, które reklamowane są, jako te przyjazne naszym pupilom. W sklepie dostępna będzie także specjalna promocja 2+2 na znicze, które powstała we współpracy z Fundacją Caritas.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki