Robin Olsen włamanie
pixabay.com/(CC0 Domena publiczna)/TheDigitalWay
Weronika Dadok - 10 Marca 2021

Złodzieje okradli jego dom, grozili nożem na oczach dziecka

Piłkarz Robin Olsen został okradziony w bardzo brutalny sposób. Złodzieje weszli do jego domu, grozili mu nożami, następnie uciekli, pozbawiając domowników luksusowego zegarka i biżuterii. Podczas napadu obecne były dzieci, dla których sytuacja mogła być szokiem.

Robin Olsen jest szwedzkim piłkarzem grającym w klubie Everton F.C. Być może jego sława i sukcesy spowodowały zainteresowanie wśród złodziei głodnych pieniędzy.

Rodzina zapamięta z pewnością sytuację na długo, świadkami wydarzenia były także dzieci, które być może będą potrzebować wsparcia psychologicznego po tak traumatycznym wydarzeniu.

Włamanie do domu Robina Olsena

Piłkarz w dniu napadu był w swoim domu, co niestety poskutkowało traumą dla całej rodziny.

Do posiadłości włamali się zamaskowani złodzieje, którzy na oczach dzieci oraz żony sportowca grozili mu nożem. Pociechy Robina Olsena mają zaledwie 2 i 5 lat, to doświadczenie może odcisnąć na nich piętno na całe życie.

„Blok jednorodzinny” - ten budynek istniał naprawdę. Zaskakująca historia„Blok jednorodzinny” - ten budynek istniał naprawdę. Zaskakująca historiaCzytaj dalej

Złodzieje wybiegli z domu z drogą biżuterią oraz luksusowym zegarkiem. Policja z Liverpoolu prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Klub zaoferował piłkarzowi także wsparcie psychologiczne.

Szczególnie ciężki do zaakceptowania jest fakt, że dom powinien być naszą ostoją spokoju. W tym wypadku, w związku z mającym miejsce wydarzeniem cała rodzina czuje się niepewnie w swoich czterech kątach. Dzieje się tak bardzo często w przypadku włamań mających miejsce w domach, czy mieszkaniach.

Poważnym śladem włamania na psychice mogą być w pierwszej kolejności strach, następnie przygnębienie, poczucie osamotnienia i powracające myśli o włamaniu.

Robin Olsen rozważa przeprowadzkę

Wedle doniesień z otoczenia piłkarza, on sam radzi sobie ze zdarzeniem całkiem dobrze, choć jest zmartwiony, jak wpłynie to na jego dzieci. Robin Olsen rozważa przeprowadzkę z domu.

Nie jest on jedyną osobą ze świata piłki nożnej, która doświadczyła takiego wydarzenia. Widocznie domy tego pokroju gwiazd sportu są pożądanym łupem dla złodziei i należy bardzo uważać.

Źródło: sport.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News