DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Tabletka do zmywarki w piekarniku może zdziałać cuda. Większość nie ma pojęcia o genialnym triku
Angelika Bielska
Angelika Bielska 03.07.2020 22:05

Tabletka do zmywarki w piekarniku może zdziałać cuda. Większość nie ma pojęcia o genialnym triku

odgrzewanie
Fot. Stefan C. Asafti, Unsplash
Aby twój piekarnik błyszczał, należy zastosować nasz trik. Wystarczy jedynie umieścić w piekarniku tabletkę do zmywarki. Zapomnij o nerwach i godzinach spędzonych przy drapaniu brudnej blachy z piekarnika.
Piekarnik na błysk
Jedyne co należy zrobić, po upływie dwóch godzin, to wylać brudną wodę, przetrzeć blachę kuchenną gąbką i spłukać. Sposób ten oszczędzi nam nerwów i uciążliwego drapania blachy. Zyskamy także na czasie.
źródło: planetapl.life.pl
piekarnik
lelum.pl

Wystarczy tabletka do zmywarki.

Widok brudnej blachy w piekarniku nie naprawa optymizmem. Aby ułatwić sobie zadanie, umieśćmy na niej tabletkę do zmywarki, następnie zalejmy wrzątkiem i zostawmy na dwie godziny. W tym czasie zajmijmy się sobą, a reszta zrobi się sama!
Piekarnik jak nowy
Znałyście ten sposób na pozbycie się uciążliwego brudu? Jeśli nie, koniecznie wypróbujcie przy najbliższej okazji. Gwarantujemy, że pójdzie wam świetnie!
ZOBACZ ZDJĘCIA:
ZOBACZ TEŻ:
Dzięki naszemu trikowi nawet najbardziej przypieczona i brudna blacha będzie wyglądała jak nowa. Co wiecej – para wodna nieco rozpuści także brud ze ścianek piekarnika. Korzystając więc z okazji, można wyczyścić cały piekarnik.
Piekarnik używany jest na tyle często, że zazwyczaj nie grzeszy czystością. Doprowadzenie go do idealnego stanu jest męczące, czasochłonne i zwyczajnie nudne. Żadna z nas tego nie lubi. Na szczęście przychodzimy z pomocą. Nasze babcie mogą się pochwalić znajomością najlepszych kuchennych trików. My też posiedliśmy tę wiedzę. Abyś mogła cieszyć się piekarnikiem na błysk, wystarczy tylko tabletka do zmywarki.

Tagi: Piekarnik
Powiązane