Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Piotr Żyła zakupił nowy dom dla siebie i ukochanej
Weronika Dadok
Weronika Dadok 03.02.2021 01:00

Piotr Żyła zakupił nowy dom dla siebie i ukochanej

Piotr Żyła
LUKASZ GAGULSKI/East News

Piotr Żyła jest bez wątpienia osobą, o której ostatnimi czasy bardzo głośno. Skoczek potrafi zaskoczyć swoimi niebanalnymi wypowiedziami. Rozbawia nimi nie tylko dziennikarzy, ale również spore grono fanów. 

Jest jednym z najpopularniejszych sportowców w naszym kraju i osiąga znaczące sukcesy w swojej dziedzinie. Ostatnimi czasy zrobiło się dodatkowo trochę głośniej o jego życiu prywatnym. Media obiegła wiadomość o tym, iż zamieszkał ze swoją nową miłością

Zakup nowego domu przez Piotra Żyłę

Pod koniec roku media donosiły, że Piotr Żyła jest jednym z najlepiej zarabiających skoczków na świecie. Żyłę, który miał zarobić w 2018\2019 210 tysięcy złotych, wyprzedził tylko Japończyk Ryoyu Kobayashi. 

Sportowiec zatem postanowił inwestować w nieruchomości. Jak dowiadujemy się na łamach Plotek.pl, Plejada donosi, iż Piotr Żyła, kupił niedawno dom, w którym zamieszkał z Marceliną Ziętek

Niestety nie wiemy, jak zostały urządzone cztery kąty, ponieważ skoczek nie dzieli się chętnie takimi informacjami na Instagramie. Oczywiście jeśli tylko dowiemy się, jak wyglądają wnętrza - napiszemy o tym! 

Wiemy, gdzie znajduje się dom Piotra Żyły 

Choć wystrój pozostaje dla nas nieznany, wiemy, gdzie znajduje się dokładnie nowy dom sportowca

Piotr Żyła nie opuścił oczywiście gór, jak na prawdziwego skoczka przystało. Nowe lokum znajduje się w Ustroniu. Jest to miejscowość, w której mieszkają również rodzice Żyły.

W okolicy prowadzą także swój pensjonat. Skoczek często decyduje się na odwiedziny rodziców. Na łamach plotek.pl, dowiadujemy się, że Party donosi, iż spędza tam czas z dziećmi - Kubą i Karoliną

Możemy wnioskować, że nowy dom jest kolejnym etapem w życiu Piotra Żyły, który połączony jest z jego wybranką Marceliną Ziętek. 

Źródło: plotek.pl

Tagi: Dom