Piotr Żyła
LUKASZ GAGULSKI/East News
Weronika Dadok - 3 Lutego 2021

Piotr Żyła zakupił nowy dom dla siebie i ukochanej

Piotr Żyła zakupił nową posiadłość, w której ulokował się ze swoją nową partnerką, Marceliną Ziętek. Miejscowość, w której się znajduje, jest dla skoczka niesamowicie ważna.

Piotr Żyła jest bez wątpienia osobą, o której ostatnimi czasy bardzo głośno. Skoczek potrafi zaskoczyć swoimi niebanalnymi wypowiedziami. Rozbawia nimi nie tylko dziennikarzy, ale również spore grono fanów.

Jest jednym z najpopularniejszych sportowców w naszym kraju i osiąga znaczące sukcesy w swojej dziedzinie. Ostatnimi czasy zrobiło się dodatkowo trochę głośniej o jego życiu prywatnym. Media obiegła wiadomość o tym, iż zamieszkał ze swoją nową miłością.

Zakup nowego domu przez Piotra Żyłę

Pod koniec roku media donosiły, że Piotr Żyła jest jednym z najlepiej zarabiających skoczków na świecie. Żyłę, który miał zarobić w 2018\2019 210 tysięcy złotych, wyprzedził tylko Japończyk Ryoyu Kobayashi.

Sportowiec zatem postanowił inwestować w nieruchomości. Jak dowiadujemy się na łamach Plotek.pl, Plejada donosi, iż Piotr Żyła, kupił niedawno dom, w którym zamieszkał z Marceliną Ziętek.

Dom Jarosława KaczyńskiegoDom Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej

Niestety nie wiemy, jak zostały urządzone cztery kąty, ponieważ skoczek nie dzieli się chętnie takimi informacjami na Instagramie. Oczywiście jeśli tylko dowiemy się, jak wyglądają wnętrza - napiszemy o tym!

Wiemy, gdzie znajduje się dom Piotra Żyły

Choć wystrój pozostaje dla nas nieznany, wiemy, gdzie znajduje się dokładnie nowy dom sportowca.

Piotr Żyła nie opuścił oczywiście gór, jak na prawdziwego skoczka przystało. Nowe lokum znajduje się w Ustroniu. Jest to miejscowość, w której mieszkają również rodzice Żyły.

W okolicy prowadzą także swój pensjonat. Skoczek często decyduje się na odwiedziny rodziców. Na łamach plotek.pl, dowiadujemy się, że Party donosi, iż spędza tam czas z dziećmi - Kubą i Karoliną.

Możemy wnioskować, że nowy dom jest kolejnym etapem w życiu Piotra Żyły, który połączony jest z jego wybranką Marceliną Ziętek.

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News