Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Kuchnia > Robili remont w kuchni. Nie spodziewali się co znajdą pod podłogą
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 18.04.2023 12:36

Robili remont w kuchni. Nie spodziewali się co znajdą pod podłogą

remont kuchni
Screeny z filmów pochodzą z kanału mortylad na TikToku

Pewna para dokonała niezwykłego odkrycia podczas remontu kuchni. Pod podłogą czekała na nich niemała niespodzianka. Okazało się, że mają w domu kilkusetletnią, ceglaną studnię.

Niezwykłe odkrycie podczas remontu kuchni

Remont kuchni zawsze jest sporym wyzwaniem. Zwłaszcza kiedy planuje się również założenie nowych instalacji oraz całkowitą wymianę podłogi. Podczas remontu możemy natrafić na różne niespodzianki. Przekonała się o tym pewna para.

Rodzina postanowiła zrobić gruntowny remont kuchni. Postanowili zamontować również ogrzewanie podłogowe. Ich zdziwienie było ogromne, kiedy ekipa remontowa natknęła się na niezwykłą niespodziankę, która przez lata była ukryta pod podłogą.

Właściciele domu postanowili wykorzystać niezwykłe odkrycie do stworzenia fantastycznej i niecodziennej dekoracji. Często pokazują ją w mediach społecznościowych. Materiały i zdjęcia wykorzystane w artykule pochodzą z kanału mortylad na TikToku.

 

 

 

Dziadek poradził mu podlewać pomidory miksturą z 3 składników. Krzaki obradzają co roku setkami kilogramów Dodaj do każdego posiłku. Kleszcze będą trzymać się od Ciebie z daleka

Podczas remontu kuchni natrafili na zabytkową studnię

Gdy ekipa remontowa zaczęła kopać, aby przygotować podłoże do instalacji grzewczej, okazało się, że podłoże zaczęło przesiąkać wodą. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że za chwilę dokonają niesamowitego odkrycia.

Gdy zaczęli kopać głębiej w miejscu, w którym pokazała się wodą, ich oczom ukazała się stara, ceglana studnia. Według szacunków, studnia może mieć około 300 lat, a jej głębokość wynosi około 518 metrów.

Właściciele domu nie chcieli zakopać studni

Właściciele domu postanowili, że nie będą zakopywać tak niezwykłego odkrycia na ich posesji. Zabytkową studnię podświetlili i założyli na niej grubą szybę. Para planuje również przeprowadzenie badań wody, żeby sprawdzić, czy jest zdatna do picia.

Właściciele domu chętnie pokazują studnię w mediach społecznościowych. To jednak zupełnie niecodzienne odkrycie.

Tagi: Kuchnia