Anna Przybylska zdjęcie u siostry
Screen ekranu z filmu zamieszczonego na portalu Youtube TVP VOD
Weronika Dadok - 27 Marca 2021

Siostra Anny Przybylskiej pokazała salon. Jeden szczegół poruszył internautów

Święta wielkanocne już wkrótce, a wiele osób zaczęło w związku z tym przygotowania. W sieci coraz więcej celebrytów pokazuje swoje pięknie przystrojone wnętrza. Siostra Anny Przybylskiej również zaprezentowała swoją aranżację. Dodała w subtelny sposób klimatu Wielkanocy. Jednak w oczy rzuca się jeden szczegół, który poruszył serca internautów.

Starsza siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera w przeciwieństwie do swojej siostry nie była oraz nie jest związana ze światem show-biznesu w żaden sposób.

Mieliśmy okazję ją poznać, gdy wspierała Anne Przybylską w trudnych chwilach, związanych z jej chorobą. Agnieszka na co dzień pracuje w gabinecie tomografii komputerowej. Z jej zdjęć zamieszczanych w mediach społecznościowych możemy wywnioskować, że ma także artystyczną duszę.

Gdy Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni cała rodzina została bardzo dotknięta sytuacją. U aktorki zdiagnozowano raka trzustki, podjęła leczenie i do końca wierzyła w to, że wyzdrowieje, niestety mimo starań lekarzy, nie udało się jej uratować.

Siostra zmarłej gwiazdy bardzo mocno przeżyła rozstanie i po dziś dzień otacza się przedmiotami, które przypominają jej o ukochanej siostrze.

Jak usunąć pleśń ze ściany? Świetny trik, który pomoże zwalczyć problemJak usunąć pleśń ze ściany? Świetny trik, który pomoże zwalczyć problemCzytaj dalej

Siostra Anny Przybylskiej pokazała salon

Przy okazji zbliżającej się Wielkanocy siostra Anny Przybylskiej pokazała wnętrza swojego pięknie i subtelnie udekorowanego salonu.

Na dodanym na Instagrama zdjęciu widać kanapę z poduszkami w urocze króliczki. Jednak najbardziej istotnym dodatkiem we wnętrzu okazała się ramka z fotografią Anny Przybylskiej ustawiona w centralnej części salonu. Obok niej stoi figurka anioła. Siostrzana miłość trwa na wieki.

Siostry były ze sobą bardzo mocno związane i trzymały się razem. To właśnie ona dowiedziała się najprawdopodobniej jako pierwsza o niepokojących sygnałach sugerujących chorobę Anny Przybylskiej.

Były razem nawet w najcięższych chwilach. Zaledwie pół roku po diagnozie, świetna aktorka i cudowna osoba odeszła. Było to prawdziwym szokiem.

Artystyczne zdolności siostry Anny Przybylskiej

Jak możemy dowiedzieć się ze zdjęć zamieszczanych w social mediach, siostra Anny Przybylskiej oprócz swojej codziennej pracy ma także swoją pasję, która jest bardzo kreatywna.

Również przy okazji Świąt Bożego Narodzenia mieliśmy okazję się o tym przekonać. Siostra Anny Przybylskiej zaprezentowała w sieci własnoręcznie wykonane ozdoby. Zajmuje się także tworzeniem pudeł kwiatowych, które można zamówić. Regularnie zamieszcza na Instagramie proponowane kompozycje.

Źródło: kobieta.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News