Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Jak Utrzymać Porządek W Domu

Jak Utrzymać Porządek W Domu

lawenda
04.03.2024 18:30 Zmiel w młynku suszoną lawendę. Już zawsze będziesz tak robić

Lawenda w ogrodzie pachnie obłędnie, a także odstrasza komary i kleszcze. Suszone kwiaty możemy wykorzystać między innymi do przygotowania olejków eterycznych, woreczków na mole ubraniowe, czy też ekologiczny tonik do twarzy lub sól do kąpieli.Lawenda koi stany zapalne skóry, ułatwia zasypianie, rozluźnia. Suszoną lawendę wykorzystasz jeszcze inaczej. Zmiel ją w młynku, a już zawsze będziesz tak robić. 

buty
21.12.2023 15:48 Czy przychodząc do kogoś do domu trzeba zdejmować buty?

Zdejmować buty w gościach, czy nie zdejmować? To pytanie niemal momentalnie wywołuje wiele emocji. Wiele osób ściąga obuwie ze względów higienicznych. Inni uważają natomiast, że proszenie gości o chodzenie po domu w kapciach lub skarpetkach jest po prostu niekulturalne.Okazuje się, że wszystko zależy od konkretnych sytuacji i okoliczności, w jakich udajemy się do kogoś z wizytą. Spieszymy z wyjaśnieniem.

soda oczyszczona
05.08.2020 00:40 Soda oczyszczona na dnie kosza na śmieci? Doświadczeni gospodarze odkryli genialny sposób

Soda oczyszczona to łatwo dostępny produkt, który może nam przynieść wiele pożytku i zastąpić niektóre detergenty do sprzątania. Pewni doświadczeni gospodarze już wiedzą, że jest silnie dezynfekująca i ma fantastyczne zastosowanie m.in. w kuchni. Można jej bowiem użyć także do pozbycia się nieprzyjemnego zapachu z kosza. Tłumaczymy jak. Bez względu na to, w jaki sposób segregujemy śmieci, niemalże zawsze z pojemników, do których trafiają m.in. resztki jedzenia, czuć nieprzyjemny, irytujący zapach. Soda oczyszczona pomoże się go pozbyć.