Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > To z nią mieszka Andrzej Piaseczny w przestronnej posiadłości. Bajkowo się urządzili
Kamil Świętek
Kamil Świętek 10.01.2024 15:34

To z nią mieszka Andrzej Piaseczny w przestronnej posiadłości. Bajkowo się urządzili

Andrzej Piaseczny
Wojciech Olkusnik/East News

Chociaż Andrzej Piaseczny to artysta, który bardzo ceni sobie swoją prywatność, co jakiś czas do mediów trafiają nowe, nieznane nikomu plotki na temat jego życia.

Niedawno Andrzej Piaseczny wyznał, że w jego życiu od lat jest pewna kobieta, z którą współdzieli swoją przestronną posiadłość. Ta robi ogromne wrażenie i urządzona jest dosłownie bajkowo.

Andrzej Piaseczny i jego posiadłość

Andrzej Piaseczny to jeden z najbardziej popularnych piosenkarzy w Polsce. Chociaż lata swojej największej popularności ma już dawno za sobą, dalej jego terminarz pęka w szwach od ilości zaplanowanych koncertów.

Mimo ogromnej rozpoznawalności Andrzej Piaseczny stara się, jak może utrzymać swoją prywatność, publikując na swoim Instagramie głównie zdjęcia ze swoich licznych występów. Mimo to „Fakt” dotarł do bardzo interesujący informacji o życiu Andrzeja Piasecznego. To jak mieszka gwiazdor estrady zwala z nóg.

Jak mieszka Andrzej Piaseczny?

Andrzej Piaseczny mieszka w przepięknej okolicy, w Górach Świętokrzyskich, nieopodal dworku Henryka Sienkiewicza. Jego dom został utrzymany w tradycyjnej stylistyce, a na pierwszy rzut oka w bryle budynku wyróżniają się drewniane elementy ozdobne takie jak łuki czy stropy.

Drewno dominuje także w domu piosenkarza. Zobaczcie tylko na ten potężnych rozmiarów salon, do którego bez żadnego problemu wszedł cały zespół ze sprzętem koncertowym. W oczy zaraz rzucają się artystyczne dywany, drewniana ławka i sporych rozmiarów przeszklenia.

Z kim mieszka Andrzej Piaseczny?

Pewnie nie zaskoczy Was fakt, że Andrzej Piaseczny lubi sztukę. Zobaczcie tylko, jak imponujący obraz posiada w swojej kolekcji. Czy jednak piękną posiadłość i malownicze widoki ma z kim dzielić?

– Gdy mówię, że nie chcę mieszać swojej popularności z rozpoznawalnością, nie znaczy, że się czegoś boję. Ja po prostu nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako "to jest moja żona", "to jest mój mąż", "to są moje dzieci, popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu jako kropkę nad i. – podaje Andrzej Piaseczny w programie „Uwaga! Kulisy Sławy”.

Andrzej Piaseczny wyznał, że od wielu lat mieszka z … mamą. Na Instagramie nie kryje on dobrych relacji z kobietą i chętnie dzieli się zdjęciami ze wspólnie spędzonych chwil. Aż miło na to patrzeć!

ZOBACZ TAKŻE: