Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Tak mieszka Iza z programu „Królowe Życia”. „Albo grubo, albo wcale!”
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 07.01.2024 12:24

Tak mieszka Iza z programu „Królowe Życia”. „Albo grubo, albo wcale!”

„Królowe Życia”
instagram/justuniquebyisabel

Wystąpiły w produkcji, którą jeszcze do niedawna można było zobaczyć na antenie TTV. „Królowe życia” zostały zdjęte z anteny, ale na tym nie skończyła się ich kariera. Możemy zobaczyć, jak uczestniczki programu mieszkają na ich mediach społecznościowych.

Mają niezwykłe posiadłości, które wyglądają jak wyjęte z bajki. Chętnie pokazują na Instagramie swoje luksusowe życie. Jak wyglądają ich domy?

„Królowe Życia” po zakończeniu programu

„Królowe Życia” to program, który przedstawia codzienność 5 osób, które zapragnęły iście królewskiego życia. Program był emitowany na antenie TTV, jednak jakiś czas temu został zdjęty. To nie oznacza, że tytułowe Królowe Życia przestały robić karierę.

Uczestnicy programu nadal prężnie działają w mediach społecznościowych. Popularność, którą zdobyli w produkcji telewizyjnej, zaowocowała sporom liczbą obserwujących na Instagramie.

W mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak teraz wygląda ich życie. Izabela Macudzińska-Borowiak wraz z mężem niedawno kupiła dom. Sprawdź, co znalazło się w posiadłości.

Niezwykłe posiadłości „Królowych Życia”

Izabela Macudzińska-Borowiak zdecydowała się na zakup nieruchomości wraz z mężem. Zaraz potem do pracy wzięła się ekipa remontowa, która przerobiła dom. Znalazło się w nim miejsce na aż 3 garderoby.

Cała nieruchomość jest utrzymana w stonowanych barwach bieli i beżu ze złotymi akcentami. Natomiast ostatnie piętro należy do ich córki Elizy. Do dyspozycji ma własny pokój, a także prywatny salon.

Sylwia Peretti również ma niezwykła nieruchomość. Mieszka w przepięknej willi pod Krakowem. W domu nie tylko możemy obserwować luksusowe wnętrza. To prawdziwa oaza, w której nie brakuje sauny i jacuzzi.

Tak urządziła się Sylwia z „Królowe życia"

O Sylwii Peretti niedawno było głośno w związku z tragicznym wypadkiem jej syna Patryka. Willa, w której na co dzień mieszka, ma powierzchnię 700 metrów kwadratowych. W jej domu wyróżnia się przepiękna lustrzana mozaika na klatce schodowej.

Sypialnia Sylwii Peretti wygląda, jakby została wyjęta z filmu o Barbie. W domu nie brakuje miejsca do relaksu. Królowa Życia zdecydowała się na saunę suchą oraz parową. Natomiast w ogrodzie znalazło się miejsce na jacuzzi.

Zdjęcia pochodzą z profilu „justuniquebyisabel” na Instagramie.

Zobacz także: