Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > W Biedronce właśnie ruszyły świąteczne promocje. Od dziś kupisz ozdoby i praktyczne produkty w niskiej cenie
Karol Osiński
Karol Osiński 22.11.2021 14:12

W Biedronce właśnie ruszyły świąteczne promocje. Od dziś kupisz ozdoby i praktyczne produkty w niskiej cenie

Biedronka
fot. materiały własne

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia sieć supermarketów Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe oferty na produkty świąteczne. Ozdoby i inne przydatne rzeczy można nabyć już teraz w zaskakująco niskich cenach.

Jak co roku przed świętami Biedronka przyjmuje tłumy klientów, którzy spragnieni niskich cen zaopatrują się w niezbędne produkty do przystrojenia swoich domów i nie tylko.

Biedronka z ofertą świąteczną dla klientów

Już dzisiaj, tj. 22 listopada rusza pierwsza, ponad dwutygodniowa oferta skierowana do klientów Biedronki. Znajdziemy w niej niemal wszystkie gadżety, jakie mogą okazać się przydatne do przystrojenia naszych domów podczas świąt Bożego Narodzenia.

Obecnie przedstawiciele sklepów skupili się na rzeczach tj. łańcuchy LED, torebki, papiery, wstążki lub inne akcesoria do pakowania prezentów, ozdoby, rozetki i nie tylko. Co jeszcze znajdziemy na półkach?

Choćby nietłukące się mini bombki w różnych kształtach, które mogą znaleźć się na naszych choinkach za jedyne 16,99 zł. W ofercie są także podświetlane dekoracje świąteczne, które można kupić za 24,99 zł, czy też mini zawieszki choinkowe wyceniane na 14,99 zł.

Ale to nie wszystko. Biedronka nie zapomniała również o najmłodszych świętujących, dla których przygotowano m.in. zabawki solarne w różnych kształtach za 11,99 zł, akcesoria do przebrania za 8,99 zł (oba w wybranych sklepach), czy też zestaw kreatywny za 11,99 zł.

Zainteresowanie tylko wzrasta, zatem warto się pospieszyć, by pozostali klienci nie wykupili wybranych przez nas ofert. Całość znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz zdjęcia:

biedronka
biedronka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy, muzyk odszedł na zawsze. Miał 49 lat
  2. Policja w nocy opublikowała nagranie z granicy. Wystarczyło 29 sekund
  3. Nie mieści się w głowie, co zrobiło TVP tuż po informacji o zatrzymaniu Tuska

Tagi: Biedronka