Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Wielka afera wokół Dagmary Kaźmierskiej. Tak mieszka była gwiazda Polsatu
Kamil Świętek
Kamil Świętek 26.04.2024 14:14

Wielka afera wokół Dagmary Kaźmierskiej. Tak mieszka była gwiazda Polsatu

Dagmara Kazimierska
Fot. Instagram/queen_of_life_77

Wokół Dagmary Kaźmierskiej znów zrobiło się głośno nie tylko za sprawą jej udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Wczoraj polskie media obiegły wstrząsające informacje dotyczące jej przeszłości. Mimo, że wszyscy doskonale wiedzą o jej wcześniejszej działalności, opinia publiczna jest zszokowana nowymi faktami.

Po ujawnieniu przez Gońca informacji o Kaźmierskiej, ze stacji Polsat znikają programy, w których występuje celebrytka. Jak mieszka Dagmara Kaźmierska? Jak sama mówi, uwielbia luksus i bogactwo.

Kariera Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska to obecnie jedno z głośniejszych nazwisk polskiego show-biznesu. Celebrytka znana z programu „Królowe życia”, do niedawna występowała również w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”.

U boku swojego tanecznego partnera, Marcina Hakiela, celebrytka pięła się w kolejnych odcinkach tanecznego show, nie zważając na niepochlebne opinie ze strony internautów, czy jury.

Ogromne wsparcie jej wiernych fanów nie umknęło czujnemu oku mediów – to dzięki nim Dagmara Kaźmierska tak długo utrzymała się w programie. Nagle jednak postanowiła się z niego wycofać ze względu na problemy zdrowotne.

Kontrowersje wokół Dagmary Kaźmierskiej

Ponoć problemy zdrowotne Dagmary Kaźmierskiej rozpoczęły się w 2019 roku i są pokłosiem fatalnego wypadku samochodowego, podczas którego celebrytka doznała poważnych złamań nóg, w tym zmiażdżenia stawów skokowych i pięt.

- Mam ogromny problem z nogami. Najgorsze jest to, że niewiele można z tym zrobić. Rehabilitanci rozkładają ręce. […] Od przyszłego roku amerykańscy naukowcy będą testować specjalny żel, który ma zastąpić chrząstkę stawową. Jeśli to nie zadziała, dłużej z tym bólem nie pociągnę, dojdzie do całkowitego usztywnienia i przestanę chodzić […] Naprawdę wierzę w to, że jeszcze kiedyś założę szpilki na dwunastocentymetrowym obcasie – wyznała Dagmara Kaźmierska przed laty na łamach tygodnika „Twoje Imperium”.

Najwidoczniej terapia przyniosła oczekiwane rezultaty, bowiem Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na występ w tanecznym show Polsatu.

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Na światło dzienne wyciekły jej mroczne sekrety sprzed lat. W 2009 roku Dagmara Kaźmierska dostała prawomocny wyrok za sutenerstwo, stręczycielstwo, udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przymuszanie do prostytucji. Mimo iż sąd skazał ją na karę 3 lat pozbawienia wolności, zakład karny opuściła po 14 miesiącach.

Wczoraj za sprawą portalu Goniec.pl wyszły na jaw kolejne, wstrząsające fakty dotyczące jej wcześniejszej, przestępczej działalności. Jak podaje Goniec, Kaźmierska zleciła gwałt na 24-letniej kobiecie. Miała ją bić, poniżać i odurzać narkotykami.

Po artykule Gońca w mediach zrobiło się naprawdę głośno. Stacja Polsat rezygnuje z emisji programów z udziałem celebrytki. Sama zainteresowana jednak milczy.

Jak mieszka Dagmara Kaźmierska?

Nie mniejsze kontrowersje od samej postaci Dagmary Kaźmierskiej wzbudza jakość jej życia. W jej dwupoziomowym mieszaniu w Kłodzku luksus widać niemalże na każdym centymetrze. Mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone wedle pomysłu celebrytki i wprost ocieka ono luksusem.

Pałacowe wykończenie wnętrza zauważymy, chociażby po barokowych akcentach, złotych dodatkach i iście królewskich dekoracjach każdego pomieszczenia. W jej mieszkaniu znajdziemy meble w stylu skandynawskim i pokaźne fotele, stylizowane na trony, na których… leżakuje jej pies.

- Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam – pisze Dagmara Kaźmierska w wydanej autobiografii.

Prywatna część mieszkania Dagmary Kaźmierskiej to z kolei ostoja spokoju wykończona w stylu Boho, w którym jednak próżno poszukiwać zwyczajności i „taniości” – zupełnie jak w jej garażu, skrywającym luksusowe samochody. Wielu internautów patrząc na luksus życia Dagmary Kazimierskiej, stawia sobie tylko jedno pytanie: „W jaki sposób celebrytka dorobiła się takiego bogactwa”? Na to pytanie odpowiedzi jednak zapewne nigdy nie poznamy.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu „queen_of_life_77” na Instagramie

ZOBACZ TAKŻE:

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału queen_of_life_77 na Instagramie.