Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Wielki remont u Andrzeja z Plutycz. W końcu może żyć jak król
Aneta Wyszyńska
Aneta Wyszyńska 27.02.2023 16:57

Wielki remont u Andrzeja z Plutycz. W końcu może żyć jak król

Nowa łazienka Andrzeja Plutycza
Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze

Remont u Andrzeja z Plutycz zachwycił wielu Polaków.  Nowa łazienka, która jest aktualnie najpiękniejszym pomieszczeniem w domostwie, uszczęśliwiła Andrzeja z programu “Rolnicy”. Padło nawet żartobliwe określenie, że „jak u prezydenta”. Jak wygląda łazienka? 

Nowa łazienka Andrzeja z Plutycz

“Git jest? Jest git!”  Tak zachwycony był Andrzej z programu “Rolnicy”, który mógł wreszcie zobaczyć swoją nową, wyremontowaną łazienkę. Wzrok przyciąga stojąca kabina prysznicowa z elementami wykończeniowymi w czarnym kolorze. Nieopodal znajduje się otwierana od góry pralka, a pomiędzy nimi na ścianie zawieszono okrągły wieszak na ręcznik. Z drugiej strony możemy dostrzec biały kosz na brudną bieliznę. Uroku dodaje mała półeczka na przybory do mycia ustawiona tuż za drzwiami kabiny prysznicowej.

Po prawej stornie wejścia zamontowano umywalkę, na której ustawiono szary kubek na szczoteczkę i pastę. Obok stoi szaro-czarna mydelniczka komponująca się idealnie z całością elementów łazienkowych. Zaraz nad umywalką zawieszono średnich rozmiarów lustro o zaokrąglonej górnej części i małej lampce po lewej stronie. Całości dopełnia szklana szafka.

Patrząc dalej, możemy dostrzec muszlę klozetową w akompaniamencie jasnobrązowych paneli - zarówno podłogowych, jak i ściennych. Metalowe przyciski od spłuczki tworzą delikatną kompozycję z odcieniem paneli. Niewielka półeczka nadaje się idealnie do ustawienia świeczek, czy chociażby odświeżacza powietrza. 

Elektryczny grzejnik zamocowany kilka centymetrów dalej wieńczy całość kompozycji. Ustawiany z pomocą specjalnego panelu, może być regulowany wedle upodobań Andrzeja. Natomiast światło w pomieszczeniu to kolejny element wpasowujący się idealnie w projekt łazienki. Okno wpuszcza odpowiednią ilość światła, przez co pomieszczenie staje się bardziej jasne.

Dziadek mieszał 3 składniki i nawoził nimi pomidory. Co roku zbiory nie mieściły się w głowie

Andrzej nie skrywał radości

Andrzej nie mógł ukrywać radości, jaka nim owładnęła, kiedy tylko zobaczył wyremontowaną łazienkę. Na widok lamp umieszczonych na suficie zaśmiał się, że są niczym jak „u prezydenta”.  Z podobną reakcją spotkała się informacja o podgrzewanej podłodze. Jakby nie patrzeć, to naprawdę ciekawe i dość wygodne rozwiązanie. Zwłaszcza w zimowe wieczory. Okno, o którym wspominaliśmy, również przypadło do gustu Andrzejowi, a zawieszona w nim roleta ma „chronić” przed ciekawską sąsiadką. 

Nie ma co ukrywać, że wyremontowana łazienka zdecydowanie skradła serce mężczyźnie!

Widzowie chwalą nową łazienkę Andrzeja

Z pozytywnym odzewem można było spotkać się komentarzach zamieszczonych pod filmem prezentującym wyremontowaną łazienkę:

Ładna łazieneczka. Teraz pora na kolejne pomieszczenia. Żeby tylko potrafili utrzymać porządek, bo inaczej szybko przestanie być ładnie. Pozdrawiam wszystkich”

“Łazienka ładna i tylko dbać o porządek i czystość. Pochwała dla wykonawców”

“W końcu można brać prysznic teraz to  macie jak wszyscy ludzie pozdrawiam i brata życzę zdrowka”

“Porządna firma . Dzięki Panowie w imieniu Andrzeja”

“Jarek, napracowałeś się przy tej łazience. Mam nadzieję , że Andrzej i Pan Genek zadowolony.Super wyszło.”

Jak widać, pomaganie innym jest na wagę złota, z resztą sami zobaczcie, reakcje Andrzeja na wyremontowaną łazienkę: