Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Porady domowe > Znamy cenę za pączki w Biedronce w tłusty czwartek. Szynka 2,99 zł, sok 1,57 zł i inne promocje
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.02.2022 21:01

Znamy cenę za pączki w Biedronce w tłusty czwartek. Szynka 2,99 zł, sok 1,57 zł i inne promocje

Biedronka
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 30.10.2019. n/z Logo sklepu Biedronka.

Już jutro wielki dzień dla łasuchów. Z okazji Tłustego czwartku biedronka zapowiedziała niezwykle atrakcyjne promocje. Coś dla siebie znajdą nie tylko amatorzy małych, słodkich radości.

Na ten dzień wiele osób czeka z utęsknieniem. Już jutro na małych i dużych łasuchów czeka doroczny festiwal polowania na pączki i inne łakocie. Liczni w pełnej gotowości stawią się na kuchennych stanowiskach, aby wyczarować własne przysmaki dla siebie i najbliższych.

Zarówno dla tych, którzy pragną chwili słodkiej radości, jak i tych z cukierniczymi ambicjami Biedronka przygotowała moc atrakcyjnych promocji — wszystko po to, aby zarówno nasze brzuchy, jak i portfele pozostały pełne.

Biedronka na Tłusty czwartek przygotowała wspaniałe promocje

Już jutro we wszystkich sklepach „Biedronka” znajdziecie moc promocji. Na Tłusty czwartek nie może zabraknąć słodkich wypieków. Pyszne, świeże pączki z nadzieniem kupimy już od 1,70 zł za sztukę. Zaś apetyczne donuty w wielu wariantach — m.in. brownie i oreo — od 1,61zł.

Szczególnie wielką okazją w tłusty czwartek w Biedronce będą pączki z marmoladą. Jeśli kupimy opakowanie zawierające 12 sztuk, wtedy dzięki promocji, w przeliczeniu cena za jednego pączka wyniesie zaledwie 29 groszy.

W kuchni nieocenionym składnikiem będzie olej rzepakowy, który z kartą „Moja Biedronka” dostaniemy za jedyne 15,90 za aż 2 litry. Niektórzy nie wyobrażają sobie także kuchennych eksperymentów bez doskonałego serka Mascarpone — kupując dwie sztuki za jedną zapłacimy zaledwie 4,99zł.

Biedronka

Jednak nie samymi słodkościami się żyje — wie o tym Biedronka. Warto się pospieszyć — tylko do 26 lutego potrwa promocja na takie produkty, jak szynka konserwowa „Kraina wędlin” czy borówka amerykańska. Aż do 51% taniej zapłacimy także za łopatkę wieprzową bez kości „Kraina mięs”.

Biedronka

Na Tłusty czwartek biedronka zaprasza do swoich sklepów. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród tych niezrównanych promocji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
  2. Niepokojące zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Wszystko wskazuje na to, że nie radzi sobie najlepiej
  3. Jutro na Polsacie kultowy polski film z Bogusławem Lindą. O której emisja?