Agata Młynarska dom
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 9 Marca 2021

Dom Agaty Młynarskiej w Hiszpanii

Agata Młynarska postanowiła odmienić swoje życie na dobre. Wyprowadziła się z Polski, a do rodziny dołączył nowy członek, czyli adoptowany z lokalnego schroniska pies. Początkowo wydawało się, że to tylko tymczasowa wycieczka, jednak wszystko wskazuje na to, że dziennikarka wraz z mężem zostanie tam na dłużej.

Agata Młynarska w październiku 2020 roku zdecydowała się na wyjazd do Hiszpanii, w której planowała zostać zaledwie na dwa tygodnie.

Jej mąż akurat wtedy zakończył studia, więc z pewnością był to idealny moment, aby udać się na zasłużony odpoczynek. Minęło już sporo czasu, a dziennikarka wraz z mężem nie wracają do Polski.

Czy zostaną w Hiszpanii już na zawsze? Choć wiele na to wskazuje, sytuacja może potoczyć się różnie.

Przeprowadzka Agaty Młynarskiej do Hiszpanii

Agata Młynarska wyjaśniła, jaki jest powód jej decyzji. We wpisie opublikowanym kilka dni temu zaznaczyła, że konieczność izolacji ze względu na jej dolegliwości zdrowotne nieco mogą komplikować życie.

Zakażą palenia w domach węglem i drewnem w Warszawie?Zakażą palenia w domach węglem i drewnem w Warszawie?Czytaj dalej

Wraz z mężem zdecydowali, że warto spróbować życia w nowym miejscu i wyjść ze strefy komfortu. Dzięki temu będą mieć możliwość nauki języka, czy nabrania do siebie dystansu.

- Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu? – wyznała Agata Młynarska

Niebawem minie pół roku odkąd małżeństwo mieszka razem za granicą. Przez ten czas zdążyli wynająć piękne mieszkanie i powitać nowego członka rodziny - adoptowanego ze schroniska psa.

Dom Agaty Młynarskiej za granicą

W posiadłości Przemysława i Agaty Młynarskich panuje bardzo przyjazna atmosfera. Dominują ciepłe kolory, takie, jak beże i szarości. Większość mebli wykonana jest z jasnego drewna i wikliny.

Głównym punktem posiadłości jest salon z wygodną kanapą i poduszkami. Całość emanuje hiszpańskim stylem i robi duże wrażenie. Ku zaskoczeniu - nie panuje tam nadmierny luksus! Dom jest bardzo przytulny i stosunkowo skromny.

Fani wciąż mają nadzieję, że małżeństwo zawita z powrotem w Polsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że zadomowili się na dobre.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News