Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Salon > Agnieszka Włodarczyk pokazała swój nowy dom w USA. Jest luksusowo
Kamil Świętek
Kamil Świętek 15.02.2024 15:25

Agnieszka Włodarczyk pokazała swój nowy dom w USA. Jest luksusowo

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA?
Instagram/agnieszkawlodarczykoffical

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś to jedna z bardziej znanych par w polskim show-biznesie. Niedawno pochwalili się na Instagramie kolejną przeprowadzką. Gdzie sportowiec i aktorka wyjechali tym razem?

Kierunek podróży padł na Stany Zjednoczone, gdzie już 22 lutego Robert Karaś wystartuje w pierwszym wyścigu w tym roku. Przygotowania do rywalizacji szykują się niezwykle ciekawie, a w takich warunkach to czysta przyjemność. Zobaczcie tylko, jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA wraz ze swoim partnerem.

Kolejna przeprowadzka Karasia i Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk niezwykle dba o swoje social media. Aktorka często dzieli się kadrami ze swojego życia na Instagramie. Jej wierni fani mogli śledzić jej pobyt w Emiratach Arabskich, z których wyjeżdżała z niezwykłym żalem.

Wydaje się jednak, że przeprowadzka wyszła jej i jej partnerowi na dobre. W końcu to, jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA może się podobać. Wynajmowana posiadłość w Orlando bardzo przypadła parze do gustu.

Aktorka nie kryła radości z pokazywania wnętrza domu. 43-latka przechadzając się po rezydencji, nie mogła się nadziwić mani wielkości w amerykańskiej architekturze:

Jakie tu wszystko jest wielkie – powtarzała raz za razem.

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA 2.jpg
Instagram/agnieszkawlodarczykoffical

Wnętrze domu Włodarczyk i Karasia zadziwia

Jeśli zastanawiacie się, jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA, powiemy jedno – na bogato. Ogromny aneks kuchenny skrywa nie tylko nowoczesny sprzęt z dużym blatem roboczym, ale również wyspę, która śmiało może dorównać wielu europejskim stołom jadalnianym.

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA 3.jpg
Instagram/agnieszkawlodarczykoffical

To jeszcze nic. W jadalni połączonej z salonem znalazło się miejsce na długi 16-osobowy stół, obszerny kompleks wypoczynkowy, czy pokaźne przeszklenia, prowadzące wprost na ogród z basenem!

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA 4.jpg
Instagram/agnieszkawlodarczykoffical

Kilka sypialni i salon gier? To prawdziwy „American Dream”

Jak przystało na amerykański dom z prawdziwego zdarzenia, obiekt musiał zostać wyposażony w kilka raczej skromnie wyposażonych sypialni. Umówmy się, w takim domu wylegiwanie się do późna w łóżku to czysta strata czasu.

Mając w piwnicy prywatny salon gier z piłkarzykami i stołem bilardowym oraz niesamowity widok za oknem i prywatny basen, aż szkoda tracić czas na błahostki.

Drodzy Czytelnicy, podoba wam się to, jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA? Chcielibyście zamienić się z nią na kilka dni? Koniecznie podzielcie się z nami waszymi opiniami w komentarzach.

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk w USA 5.jpg
Instagram/agnieszkawlodarczykoffical

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału “agnieszkawlodarczykoffical” na Instagramie

ZOBACZ TAKŻE: