Anna Lewandowska
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 26 Stycznia 2021

Lewandowska pokazała pokój swojej córki

Klara Lewandowska może cieszyć się pokojem, o którym większość dzieci może pomarzyć. Jej królestwo urządzone jest ze smakiem, znajdziemy w nim mnóstwo stylowych przedmiotów. To również świetne i przyjazne miejsce do zabaw. Lepszego nie można sobie zażyczyć!

Anna i Robert Lewandowscy to piękna para, która jest ze sobą już od lat. Są rodzicami dwójki wspaniałych córek, o które dbają, jak najlepiej!

Anna Lewandowska jeśli chodzi o urządzanie wnętrz radzi sobie wyjątkowo wspaniale, można by rzec, iż nie ma sobie równych.

Podczas jednego z wywiadów brat Ani, Piotr Stachurski zdradził, że samodzielnie zaaranżowała pokój dla swojej córki. Stylowe wnętrze podbiło serca internautów.

Piękny pokój Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska dość często pokazuje na Instagramie zdjęcia pokoju swojej córeczki.

Znalazła coś niebezpiecznego w swoim ogrodzie. Niestety nie postąpiła dobrze, skutki mogły być opłakaneZnalazła coś niebezpiecznego w swoim ogrodzie. Niestety nie postąpiła dobrze, skutki mogły być opłakaneCzytaj dalej

Mimo iż większość tego typu wnętrz przepełnionych jest plastikowymi zabawkami, mama Klary zadbała o to, aby pokój wyposażony był głównie w elementy z ekologicznych materiałów.

Dominują lniane i bawełniane dekoracje oraz drewno. Taki wystrój idealnie ociepla atmosferę, jednocześnie wpisując się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Anna Lewandowska zadbała o każdy szczegół pokoju

Jeden szczegół w pokoju wzbudza największe emocje. Jest to legowisko w kształcie tipi, w którym dziewczynka może się bawić i przechowywać swoje zabawki.

Zaraz obok usytuowany jest pleciony kosz z zabawkami. Bardzo interesująco przedstawia się także kolorowy domek Klary Lewandowskiej.

W pokoiku nie zabrakło oczywiście szafki na zabawki i pluszaki. Spore wrażenie robi drewniana kuchnia z pełnym wyposażeniem. Jest niesamowicie! Anna Lewandowska zadbała o każdy szczegół.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News