DomekIOgrodek.pl
Filip Chajzer

Beata Zawadzka/East News

Filip Chajzer pokazał choinkę

11 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Coraz więcej gwiazd naszego rodzimego show-biznesu chwali się swoimi wcześnie ubranymi choinkami. Ostatnio swoje wyjątkowe drzewko postanowił pokazać na Instagramie Filip Chajzer. Jego choinka wzbudziła kontrowersje wśród fanów, ponieważ...

Filip Chajzer to polski prezenter, znany między innymi z takich produkcji jak "Dzień dobry TVN" czy "Mali Giganci". Dziennikarz jest postacią wywołujące różne emocje wśród telewidzów. Z jednej strony budzi podziw, z drugiej bywa posądzany o nietolerancję i bezmyślność, np. w momencie gdy udawał atak paniki w programie na żywo, bagatelizując to zjawisko.

Prywatnie mężczyzna przeżywał ostatnio trudny czas. Po przejściu koronawirusa uświadomił sobie, jak niebezpieczne jest igranie z chorobą. Postanowił również zachęcić fanów-ozdrowieńców do uczestniczenia w akcji oddawania osocza potrzebującym.

Filip Chajzer i przygotowania do Świąt

Dziennikarz rozpoczął przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia poprzez dołączenie do akcji Muzeum Powstania Warszawskiego, która polegała na przygotowywaniu paczek świątecznych dla powstańców. Filip Chajzer co roku bierze udział w podobnych działaniach charytatywnych na rzecz osób potrzebujących.

W jednym z instagramowych wpisów prezenter zapowiedział, że zamierza przystroić dom i ubrać choinkę.... na samym początku grudnia!

- Po co komu sypiące się drzewko po świętach. Niech cieszy już teraz, pachnie i robi atmosferę - napisał Filip Chajzer.

Do ubrania choinki Filipa Chajzera potrzebna była drabina

Kilka dni temu Filip Chajzer zamieścił zdjęcie swojego "drzewka", które nieźle zszokowało internautów. Okazało się, że choinka ma aż... 5 metrów wysokości!

Roślina idealnie wpasowała się we wnętrze domu prezentera, który może pochwalić się bardzo wysokimi sufitami. Całość prezentuje się doprawdy imponująco.

Mężczyzna przyznał, że do ubierania gigantycznej choinki potrzebna była drabina tej samej wysokości. Chwała na wysokości wszystkim domorosłym alpinistom - zażartował.

Choinka Filipa Chajzera zrobiła gigantyczne wrażenie na internautach

Jak wyjaśnił dziennikarz, drzewko zostało zamówione online i dostarczone prosto do jego domu. Po przystrojeniu choinka przepięknie mieni się mnóstwem światełek i robi ogromne wrażenie. Internauci zachwycają się jej wyglądem i zastanawiają się, w jaki sposób Filip Chajzer zdołał ją ubrać. Szczególnie interesująca jest dla nich kwestia założenia ozdoby na czubek drzewka.

- Piękna, ale ustawienie gwiazdy na czubku - niezle wyzwanie. Trochę bym się bał - napisał jeden z fanów.

-Niezła drabina, kurs alpinistyczny musisz zrobić - dodał inny mężczyzna.

Źródło: plotek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Mieszkanie Donalda Tuska

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Okazały dom Maryli Rodowicz

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Porządki pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Jak mieszka Marcin Tyszka? Luksusowe wnętrza wyglądają jak z katalogu

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Glinka wykańcza dom. Firmy przedstawiają aktorce rekordowe wyceny

Czytaj więcej >
Magda Narożna

Domy gwiazd

Jak mieszka Magdalena Narożna?

Czytaj więcej >