Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Funkcjonalność, design i ekologia. 3 powody, dla których warto zakupić suszarkę ogrodową

Funkcjonalność, design i ekologia. 3 powody, dla których warto zakupić suszarkę ogrodową

Suszarka Vileda SunRise
Vileda/materiały prasowe

Lato, oprócz zapachu letniego deszczu na rozgrzanym betonie czy soczystych truskawek, może przywoływać na myśl przyjemną woń prania suszonego na świeżym powietrzu. Gdy nadchodzą cieplejsze dni, wielu z nas ochoczo przenosi się z praniem na zewnątrz, do ogrodów. Warto pamiętać, że proces ten można znacząco sobie ułatwić dzięki nowoczesnym suszarkom ogrodowym. Posiadają one innowacyjny design, który łączy funkcjonalność z estetyką, przekształcając codzienne obowiązki w przyjemność.

Po pierwsze funkcjonalność

Przy wyborze suszarki ogrodowej istotne jest to, z jakiego materiału jest wykonana, aby była odporna na różne czynniki atmosferyczne, a także to, aby jej montaż (i demontaż) nie sprawiał problemów i frustracji. Przykładowo, model Vileda SunRise
wykonany jest z aluminium, dzięki czemu suszarka nie zardzewieje. Montaż oparty jest na specjalnej śrubie, którą wkręca się w trawnik – nie ma konieczności używania trwałej zaprawy, zawsze można zmienić jej umiejscowienie. Jeśli chcemy schować suszarkę, na przykład aby uchronić ją przed silnym wiatrem, wystarczy wyjąć ją z gniazda, bez potrzeby wykręcania całej śruby. Suszarka ogrodowa Vileda SunRise posiada 50-metrową powierzchnie suszenia oraz dodatkowe uchwyty, na których można zawiesić wieszaki. Swobodnie pomieści nawet kilka prań.

Vileda SunRise (2).jpg

Nowoczesny design

Zapomnij o smętnie zwisających linkach, które łatwo się brudzą i mogą powodować plamy na ubraniach. Suszarka ogrodowa Vileda SunRise wyposażona jest w opatentowany system Perfect Lines, który umożliwia napięcie linek w każdej chwili. Pozostają one czyste dzięki funkcji retrakcji – przy składaniu suszarki linki chowają się do środka, co sprawia, że suszarka wygląda estetycznie i zachowuje idealny stan na dłużej.
 

Dobrze zaprojektowane urządzenia powinny stawiać na wygodę podczas korzystania z nich. Design suszarki Vileda SunRise przypomina parasol ogrodowy, podzielony na cztery równe części. Urządzenie z łatwością się składa i rozkłada oraz umożliwia regulację wysokości. Posiada także funkcję obracania, co upraszcza wieszanie bądź zdejmowanie prania. Wszystko to dodaje funkcjonalności i estetyki codziennym czynnościom.

Ekologia i niepowtarzalny klimat

Suszenie prania na świeżym powietrzu to także znaczący krok w stronę ekologii. Używanie suszarki ogrodowej pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, która byłaby zużyta przez suszarki elektryczne. Dodatkowo, ubrania suszone na dworze nabierają świeżego, naturalnego zapachu, który nie ma sobie równych i jest nie do podrobienia. Taki sposób suszenia jest także delikatniejszy dla tkanin, co przedłuża ich żywotność.

Vileda SunRise.jpg

Artykuł sponsorowany