Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Jacek Murański oprowadził po swojej willi. Luksus i bogactwo to mało powiedziane
Adam Moskal
Adam Moskal 09.03.2023 13:45

Jacek Murański oprowadził po swojej willi. Luksus i bogactwo to mało powiedziane

Jacek Murański
Materiały YouTube z kanałów FANSPORTU TV oraz Mateusz Murański

Jacek Murański jest znany głównie z gal Fame MMA, jednak na swoim koncie ma także nieco doświadczeń z aktorstwem. Grał w takich produkcjach jak “Wojenne Dziewczyny”, “Asymetria” czy “Lombard. Życie pod zastaw”. Dzisiaj sprawdzimy jak wygląda jego dom. 

Kim jest Jacek Murański?

Jacek Murański urodził się we Wrocławiu, gdzie do tej pory mieszka. W mediach cały czas bardzo gorącym tematem jest śmierć jego syna, Mateusza Murańskiego. Ciekawostką jest, że studiowali na tej samej uczelni, czyli Wrocławskiej Szkole Aktorstwa i Musicalu. Murański ma także tytuł magistra nauk politycznych, który zdobył na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Swojego czasu burzę w internecie wywołał tatuaż Jacka Murańskiego, który jakoby ma go wiązać z Legią Cudzoziemską. Nie ma ku temu jednak żadnego potwierdzenia. 

Zanim posiejesz nasiona koperku, zrób z nimi 1 rzecz. Zioło wykiełkuje już po 4 dniach

Gdzie mieszka Jacek Murański?

Jacek Murański wychował się i żyje na co dzień we Wrocławiu. Z pomocą krótkiego nagrania uszczknął rąbka tajemnicy i pokazał swoim fanom zarówno wenętrza, jak i okolice luksusowego domu. Trzeba przyznać, że Murański nie oszczędza na luksusie. 

Dom mieści się przy ulicy Brylantowej. Właściciel sam zaznaczył, że wybór miejsca na dom nie był przypadkowy. Murańskiemu spodobała się nazwa ulicy, która według niego, idealnie oddaje bogate wnętrza jego posiadłości. 

Jak mieszka Jacek Murański?

Na nagraniu można zobaczyć, jak willa wygląda z zewnątrz, aby następnie poprowadzić widzów do sauny, znajdującej się w środku. Według gospodarza jest to jego ulubione miejsce. 

Jacek Murański pochwalił się ogromnym ogródkiem położonym za domem, z którego można rozlewisko bobrów oraz rykowisko. Fani nie omieszkali zwrócić uwagi na luksusowy salon z wielkim telewizorem, rozłożystą kanapą i zabytkowych meblach. Poniżej zamieszczamy nagranie, na którym sami możecie dokładnie sprawdzić jak prezentuje się dom Jacka Murańskiego.

Tagi: domy gwiazd