Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Jak mieszka Beata Kozidrak? Jej dom ocieka złotem
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 12.03.2024 16:14

Jak mieszka Beata Kozidrak? Jej dom ocieka złotem

Beata Kozidrak
Fot. Instagram/beatakozidrak

Beata Kozidrak długo mieszkała w dużej posiadłość pod Lublinem. Jednak w końcu postanowiła zmienić miejsce zamieszkania i zdecydowała się przenieść do stolicy. Jak teraz wygląda jej dom?

Wokalistka zespołu Bajm od lat występuje na scenie, a wiele przebojów wykonywanych przez Beatę Kozidrak znamy na pamięć. Zobacz przepiękny dom artystki.

Beata Kozidrak przeniosła się do Warszawy

Zespół Bajm swoją popularność zyskał w latach 80. XX wieku. Na czele zespołu stoi Beata Kozidrak, której głos możemy kojarzyć z takich hitów jak „Józek nie daruję ci tej nocy", „Nie ma wody na pustyni" oraz „Biała armia".

Beata Kozidrak wraz z mężem Andrzejem Pietrasem mieszkała w rodzinnym Lublinie. Właśnie tam para wychowała dwie córki. Posiadłość w Lublinie była pełna marmurów, a otaczał ją malowniczy park.

Wokalistka postanowiła przenieść się do Warszawy po rozwodzie. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wystawili posiadłość w Lublinie na sprzedaż. Jak teraz wygląda dom wokalistki zespołu Bajm?

Beata Kozidrak
Fot. Instagram/beatakozidrak

Jak wygląda dom Beaty Kozidrak w Warszawie?

Beata Kozidrak postanowiła przenieść się do stolicy i zacząć nowy rozdział po rozwodzie. Wokalista przyznała w wywiadzie, że długo szukała idealnej nieruchomości. W końcu się jej udało i wprowadziła się do domu o powierzchni 320 metrów kwadratowych nieopodal lotniska.

Nowy dom Beaty Kozidrak jest urządzony z klasą. Artystka zdecydowała się na jasne wnętrza pełne światła. Królują w nich beże i złoto. Natomiast na kominku w salonie ustawiła zdjęcia bliskich. Wiemy też, gdzie artystka znajduje wyjątkowe dekoracje do domu.

Niezwykłe ozdoby w domu Beaty Kozidrak

Wokalistka zespołu Bajm wybiera do swojego domu niezwykłe dekoracje. Artystka zdradziła, że zwykle znajduje je na pchlich targach w Kazimierzu. Są naprawdę niezwykłe i zdobią drewniane półki w domu. W swojej posiadłości ma także aż 3 garderoby. Jedna z nich ma aż 16 m2.

Beata Kozidrak ma też przepiękne porcelanowe komplety. Mimo wszystko nie korzysta z nich na co dzień, tylko zostawia na specjalne okazje. Najczęściej wyjmuje je, kiedy dom odwiedzają goście.

Zdjęcia pochodzą z profilu „beatakozidrak” na Instagramie.

Zobacz także: