Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Jak mieszka Kamil Grosicki? Widok zabiera dech
Aneta Wyszyńska
Aneta Wyszyńska 23.03.2023 10:40

Jak mieszka Kamil Grosicki? Widok zabiera dech

Kamil i Dominika Grosiccy
Beata Zawadzka/East News

Kamil i Dominika Grosiccy aktywnie dzielą się ze swoimi fanami tym, co robią w życiu prywatnym za pośrednictwem platformy społecznościowej Instagram. Dzięki temu mamy możliwość podejrzenia, jak wygląda wnętrze domu, w jakim mieszkają!

Salon i kuchnia państwa Grosickich

Jasna kuchnia widoczna jest na zdjęciach wykonanych przez Dominikę. Uwagę, zwraca również masywny, dębowy stół, przy jakim wszyscy zjadają rodzinne posiłki. Warto dodać, że mebel ten stanowi, coś w rodzaju pomostu między kuchnią a salonem. 

Szarość, zdecydowanie dominuje w salonie. Jest wszędzie: obicia krzeseł, zasłony, a nawet obicie kanapy. Brązowa, drewniana podłoga oraz framugi okien przełamują ten kolor, tworząc, wręcz idealną kompozycję.

Jak zdążyliśmy zauważyć, niektóre dekoracje w salonie, zmieniają się wraz z nadejściem konkretnej pory roku, czy okazji do świętowania. Dla przykładu niektóre poduszki mają kwieciste wzorki latem, a przed świętami widnieją na nich motywy świąteczne!

To ostatni moment na sianie marchewki. Użyj 1 triku, plony będą ogromne

Łazienka i sypialnia Grosickich

Niestety, nie mieliśmy okazji zobaczyć całej łazienki Grosickich. Jednak ze zdjęcia, które Dominika wstawiła na Instagram, możemy dostrzec, że w pomieszczeniu, ściany ozdobione zostały brązowymi oraz kremowymi kafelkami. Te zostały ułożone, aż do sufitu.

W sypialni również nie zabrakło szarości. Widać, Kamil i Dominika uwielbiają ten kolor! Ten natomiast został przełamany brązowym obiciem łóżka. Dodatkiem do całej kompozycji są połyskujące, wykonane z białej płyty meble.

Rodzinna atmosfera

Jak można zauważyć państwo Grosiccy, są bardzo rodzinni. Wszystkie ważne i wyjątkowe momenty uwieczniają na zdjęciach, którymi chwalą się na Instagramie, ale również zawieszają je na ścianach. Oczywiście, po prawieniu w ramki.

Tagi: domy gwiazd