DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Jak mieszka Patryk Vega? Wnętrza zapierają dech
Kamil Świętek
Kamil Świętek 25.05.2023 13:57

Jak mieszka Patryk Vega? Wnętrza zapierają dech

Kontrowersyjny na ekranie i poza nim! Zobacz jak mieszka Patryk Vega!
Zdjęcie z Instagrama użytkownika patryk_vega_official

Kontrowersyjny na ekranie, jak i poza nim – Patryk Vega wie, jak wyróżnić się tłumu. Podłogi z marmuru i pełen luksus. Zobacz jak mieszka jeden z najbardziej znanych reżyserów w Polsce.

Patryk Vega i jego historia

Patryk Vega od lat dzieli polską publiczność kinową. Jego filmy są uwielbiane przez masy, tak samo, jak krytykowane przez tłumy. Vega dzieli nawet krytyków filmowych, gdzie jedni dopatrują się prostoty i trywialności w jego filmach, a inni cenią dosadność i kontrowersyjność podejmowanych treści.

Nie mniej jednak Patryk Vega od lat utrzymuje się na stanowisku reżysera, będąc tym samym jednym z najlepiej opłacanych reżyserów w Polsce. Jak widać, dzielenie publiki nie dzieli przychodów z filmów.

Największa popularność Patryka Vegi to oczywiście rok 2016, kiedy na ekrany kin wszedł film „Pitbull”. Przez jednych uwielbiany, przez innych nienawidzony – podziały widzów są identyczne, jak zero-jedynkowość postaci w jego filmach.

Tych warzyw nie sadź obok papryki. Zbiory nie będą udane Tani środek z apteki przeciw żółknięciu liści ogórka. Z łatwością ochronisz go przed chorobami

Zobacz jak mieszka Patryk Vega

Niespójny scenariusz, dużo chaosu w filmach oraz wulgarny język, czy raczej dynamiczna akcja, wielowątkowość historii i dosadne pokazanie subkultury? Opinii na temat koncepcji filmowych Patryka Vegi jest wiele. Czy taki sam jest jego dom?

Patryka Vega lubi luksus. Jego dom wygląda jak istny pałac. Marmurowe podłogi, jasne wnętrza, duże, przestronne pomieszczenia. W salonie reżysera znajduje się duży stół i nowoczesne, beżowe krzesła. Dalej kanapa z satynowym obiciem.

Jak widać, apartament Vegi to mieszanka wybuchowa awangardowego, nowoczesnego stylu i klasycznego wykończenia. Dosłownie boho i glamour w jednym. 

Patryk Vega wciąż zaskakuje

Odsłonięty tors Vegi pokazuje, że nie unika on siłowni. Aż ciśnie się na usta hasło: „Czy on uciekł z Pitbulla?!”. Tymczasem Vega wrzuca kolejne zdjęcie: 

„Najwspanialsza kobieta na świecie – Mama”. Kontrowersyjny i w życiu prywatnym. - pisze na swoim Instagramie.

Jak przystało na twórcę polskiej kinowej gangsterki, Patryk Vega wie, czym się wozić. Sportowe samochody, przy których kultowe Lamborghini Gallardo zdaje się ledwie gokartem, wakacje w ekskluzywnych kurortach oraz jego dom, od którego kurorty mogą się uczyć stylu.

Patryk Vega to człowiek kontrowersja w czystej postaci, który wie jak wzbudzić poruszenie opinii publicznej i jak z niej dobrze skorzystać.

Tagi: Wnętrze