Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > TV > Jak mieszkają Gienek i Andrzej z Plutycz?
Weronika Dadok
Weronika Dadok 17.01.2022 01:00

Jak mieszkają Gienek i Andrzej z Plutycz?

rolnicy podlasie
Screen z Youtube Rolnik Info

Rolnicy. Podlasie to program, który zaskarbił sobie serca widzów. Ma na celu przybliżenie stylu życia osób pracujących i żyjących na wsi. Jak się jednak okazuje, nie widzimy wszystkiego na ekranie. Choć historie są prawdziwe, wiadomo jednak, iż bywa, że są ubarwione, aby ciekawiej się je śledziło. Po jednej z publikacji możemy zauważyć, jak wyglądają realia.

Jak mieszkają Andrzej i Gienek z Plutycz?

Super Express pokusił się o uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej tego, jak naprawdę wygląda życie trudniących się niewybredną pracą rolników.

Ich rzeczywistość od kulis wygląda nieco inaczej, niż zwykle pokazuje się to przez szklane oko kamery.

Na nagraniu możemy zobaczyć, w jaki sposób sąsiedzi traktują Gienka, podczas kręcenia materiału jest kontuzjowany. Lokalni mieszkańcy z wielką życzliwością podają mu swoją pomocną dłoń, życząc powrotu do zdrowia.

Andrzej z kolei wyszedł na mniejszą duszę towarzystwa. Preferuje spędzanie czasu w samotności i zajmowanie się pracą. Choć czas na rozrywkę i spotkania z ludźmi również udaje mu się znaleźć.

Okazuje się, że są także mroczne strony pracy rolników. Na filmie widać okropne warunki, w których przychodzi im czasami pracować. Śnieg, mróz i błoto naokoło ich lokum potrafią bardzo utrudnić wykonywanie codziennych obowiązków. Niestety nie ma innej opcji, jak po prostu się nimi zająć.

Zobaczcie sami, na poniższym filmie widać to bardzo dokładnie.

 

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat pielęgnacji ogrodu czy domowych trików, koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: