Jason Sudeikis
youtube.com/ET Canada
Weronika Dadok - 5 Marca 2021

Wystrój domu aktora zdradził, że ma nową partnerką

Po gali Złotych Globów internauci nie szczędzili sobie żartów na temat Jasona Sudeikisa. Pojawiły się komentarze dotyczące jego frywolnego ubioru, który rzekomo miałby wskazywać na załamanie po rozstaniu z byłą partnerką. Mogli się jednak bardzo mylić, ponieważ wszystko wskazuje na to, że pojawił się w jego życiu ktoś wyjątkowy.

Jason Sudeikis został nagrodzony Złotym Globem w kategorii aktor w serialu komediowym. Rola w „Ted Lasso” przyniosła mu należyte zwycięstwo.

Wydawać by się mogło, że taka wyniosła okazja, będzie wymagać eleganckiego stroju. Aktor postanowił jednak złamać ten kanon i odbierając nagrodę połączyć się z własnego domu, ubrany w dresową niezobowiązującą bluzę.

Jason Sudeikis i jego domowy strój podczas Złotych Globów

Gwiazdor rozstał się niedawno z żoną Olivią Wilde, mają razem dwójkę dzieci, a partnerka zostawiła go dla Harry'ego Stylesa.

Historia nie należy do najprzyjemniejszych. Wobec tego fani zaczęli od razu doszukiwać się powodów niezadbanego wyglądu w przykrych doświadczeniach miłosnych.

Prawdziwy dramat pod domem Jarosława KaczyńskiegoPrawdziwy dramat pod domem Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej

Plotkowano, że rozstanie wpłynęło bardzo na aktora i trudno mu się z tym pogodzić. Prawda jednak jest zupełnie inna, czego dowodzą z kolei inne pogłoski i interpretacje kadru, w którym pokazał się Jason Sudeikis.

Spostrzegawczy fani i dekoracje w domu Jason Sudeikisa

Nie wszyscy jednak są takiego samego zdania. Znalazły się również osoby, które swoim spostrzegawczym okiem dostrzegły szczegół związany z wystrojem wnętrza w domu aktora.

Okazało się, że gwiazdor prawdopodobnie mieszka ze swoją nową ukochaną. Gdy podczas gali Jason Sudeikis zaszczycił swoją wirtualną obecnością widzów, za jego plecami widniał okazałych rozmiarów, udekorowany kominek.

Niedługo później na Instagramie Keeley Hazel, 34-letniej piosenkarki, modelki i aktorki pojawiło się selfie niemal w tym samym miejscu, z którego nadawał Sudeikis. Oznacza to, że ich dwójka być może postanowiła ze sobą zamieszkać.

Jak donosi „Daily Mail”, para spotyka się już od jakiegoś czasu. Już kilka razy dali się przyłapać czujnemu oku paparazzi. Ani razu niestety jeszcze żadne z nich nie potwierdziło doniesień medialnych.

Jedno jest pewne, w tym wypadku oryginalne dekoracje w domu okazały się idealnym tropem, na podstawie którego fani zaczęli snuć domysły.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News