Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Joanna Krupa z córką świętuje w ogrodzie. Tak spędziły wspólnie Dzień Matki
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 15.05.2023 15:05

Joanna Krupa z córką świętuje w ogrodzie. Tak spędziły wspólnie Dzień Matki

Joanna Krupa z córką
Istagram/joannakrupa

Joanna Krupa ceni każdą chwilę spędzoną z córką. Niedawno modelka obchodziła Dzień Matki. Ten szczególny dzień Krupa z małą Ashą świętowały w ogrodzie. Fani byli rozczuleni i zachwyceni nagraniem, które pojawiło się na Instagramie modelki.

Tak Joanna Krupa obchodziła Dzień Matki

Joanna Krupa od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Modelka jest aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje zdjęcia z córką na swoim Instagramie. Mała Asha jest jej oczkiem w głowie. Krupa spędza z nią każdą, wolną chwilę. 

W USA Dzień Matki obchodzony jest wcześniej niż w Polsce, bo 14 maja. Z tej okazji Joanna Krupa przygotowała drobne prace ogrodowe, w których oczywiście pomagała jej Asha. Dziewczynka ma 3 lata, a już towarzyszy mamie w wielu czynnościach związanych z domem.

Na opublikowanych przez Joannę Krupę filmie widać, że matka z córką doskonale się bawią i cieszą z każdej, wspólnej chwili. Fani są absolutnie zauroczeni dziewczynką i zachwyceni naturalnością modelki.

Mszyce uciekają przed nim, jak przed ogniem. Bez chemii i kosztuje grosze Rossmann pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Klienci nie dowierzają

Wspólnie spędzone chwile w ogrodzie

Joanna Krupa z córką Dzień Matki spędziły razem w ogrodzie przesadzając i podlewając kwiaty. Dziewczynka była bardzo zaangażowana w prace przy roślinach. Jedną z nich nazwała nawet swoim dzieciątkiem, co bardzo rozczuliło modelkę.

Mała Asha nie była jednak do końca zainteresowana obchodzeniem Dnia Matki. Na pytanie Krupy, czy przesadzone kwiaty są dla niej, odpowiedziała „Nie, to z okazji dnia Ashy”. Prawda, że słodka?

Pod filmem Krupy pojawiła się lawina komentarzy

Fani Joanny Krupy są zachwyceni pomysłem na wspólnie spędzone chwile z córką. Zwrócili również uwagę na dużą naturalność modelki. Krupa przesadzała kwiaty bez makijażu, w upiętych włosach i piżamce. 

- Uwielbiam Pani profil. Przy całej Pani popularności, jest on taki... normalny. Pozdrawiam serdecznie - napisała jedna z fanek.

- Joanno jesteś wspaniałą mamą, jestem pod wrażeniem, to wszystko jest takie naturalne, normalne, żadnych sztuczności, Asha taka szczęśliwa - dodała kolejna.

Tagi: Kwiaty