DomekIOgrodek.pl > Kuchnia > Justyna Żyła - mieszkanie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 21.03.2022 22:19

Justyna Żyła - mieszkanie

pjimage1-1608123703
TRICOLORS/East News

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły - polskiego skoczka narciarskiego. Jest cioteczną siostrą Adama Małysza i matką dwójki cudownych dzieci - Jakuba i Karoliny

Po rozwodzie ze sportowcem w mediach głośno było od pretensji, które kierowała wobec byłego partnera. Obecnie jednak skupimy się na świątecznej atmosferze, jaką celebrytka wprowadziła do swoich czterech ścian.

To niesamowite, w jaki sposób zadbała o rodzinny i ciepły klimat. Może być on świetną inspiracją i dowodem na to, że kuchnia ubrudzona w mące wcale nie musi być zmartwieniem. 

Świeże pierniczki na otwarcie sezonu świątecznego

Justyna Żyła świąteczny czas rozpoczęła od produkcji pierniczków. Gwiazda na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując wnętrze swojej przytulnej kuchni

Świąteczna gorączka dopadła byłą żonę skoczka. Przestrzeń, w której zajęła się przygotowaniem pysznych ciasteczek, jest przepełniona pozytywną energią. 

Mały Elf, który zachęcił Justynę do zrobienia pierniczków

Z pomocą w przygotowaniu smakowitych ciasteczek przybyła córka Justyny Żyły. Choć nie trwało to długo, efekty są zachwycające.

- Sezon na świąteczne wypieki uważam za otwarty. Chodził za mną od wczoraj pewien mały elf. "Mamuś, pieczemy ciasteczka proszęęę...". Elf był turbo super pomocny przez... pierwsze 15 minut (widocznie Mikołaj wzywał). A jak z Waszymi pomocnikami? (pisownia oryginalna - red.)- przyznała gwiazda.

Dziewczynka była idealnie przygotowana do pracy w kuchni i wyposażona w różowy fartuch i czapkę kucharską w tej samej barwie. Na pewno bawiła się wyśmienicie. 

Na Instagramie celebrytki pojawiło się także wspomnienie z zeszłego roku, na którym widzimy, jak prezentuje się kuchnia. Obfituje w kolory i jest bardzo przestronna. Ogromny blat z pewnością ułatwia prace kuchenne.

Źródło: plotek.pl

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Justyny Żyły, instagram.com/justynazyla

Polecane