DomekIOgrodek.pl
pjimage1-1608123703

TRICOLORS/East News

Justyna Żyła - mieszkanie

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Kuchnia pełna świątecznych ozdób i słodkości, przepełniona zapachem świeżo pieczonych pierniczków. Brzmi cudownie? O taką atmosferę w swoim domu zadbała Justyna Żyła, która pokazała swoją przytulną kuchnię, wzbudzając zainteresowanie internautów.

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły - polskiego skoczka narciarskiego. Jest cioteczną siostrą Adama Małysza i matką dwójki cudownych dzieci - Jakuba i Karoliny

Po rozwodzie ze sportowcem w mediach głośno było od pretensji, które kierowała wobec byłego partnera. Obecnie jednak skupimy się na świątecznej atmosferze, jaką celebrytka wprowadziła do swoich czterech ścian.

To niesamowite, w jaki sposób zadbała o rodzinny i ciepły klimat. Może być on świetną inspiracją i dowodem na to, że kuchnia ubrudzona w mące wcale nie musi być zmartwieniem. 

Świeże pierniczki na otwarcie sezonu świątecznego

Justyna Żyła świąteczny czas rozpoczęła od produkcji pierniczków. Gwiazda na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując wnętrze swojej przytulnej kuchni

Świąteczna gorączka dopadła byłą żonę skoczka. Przestrzeń, w której zajęła się przygotowaniem pysznych ciasteczek, jest przepełniona pozytywną energią. 

Mały Elf, który zachęcił Justynę do zrobienia pierniczków

Z pomocą w przygotowaniu smakowitych ciasteczek przybyła córka Justyny Żyły. Choć nie trwało to długo, efekty są zachwycające.

- Sezon na świąteczne wypieki uważam za otwarty. Chodził za mną od wczoraj pewien mały elf. "Mamuś, pieczemy ciasteczka proszęęę...". Elf był turbo super pomocny przez... pierwsze 15 minut (widocznie Mikołaj wzywał). A jak z Waszymi pomocnikami? (pisownia oryginalna - red.)- przyznała gwiazda.

Dziewczynka była idealnie przygotowana do pracy w kuchni i wyposażona w różowy fartuch i czapkę kucharską w tej samej barwie. Na pewno bawiła się wyśmienicie. 

Na Instagramie celebrytki pojawiło się także wspomnienie z zeszłego roku, na którym widzimy, jak prezentuje się kuchnia. Obfituje w kolory i jest bardzo przestronna. Ogromny blat z pewnością ułatwia prace kuchenne.

Źródło: plotek.pl

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Justyny Żyły, instagram.com/justynazyla

Tagi:

kuchniawnętrze

Weronika DadokAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@domekiogrodek.pl

Podobne artykuły

Domy gwiazd

Ania i Robert Lewandowscy kupili nowy dom. Ile kosztowała ich hiszpańska posiadłość?

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zofia Ślotała udekorowała dom na Wielkanoc. Zadbała o najdrobniejsze szczegóły

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Rodzina Ivana Komarenki mieszkała w przykrych warunkach. Gwiazdor bardzo im pomógł

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w swoim ogrodzie. Ostrzega internautów

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Zygmunt Chajzer przyjął pod swój dach uchodźców. Słowa małej dziewczynki wywołują łzy

Czytaj więcej >

Domy gwiazd

Monika Richardson miała problemy ze swoim domem. Najemcy wyrządzili spore szkody

Czytaj więcej >