Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 5 Lutego 2021

Katarzyna Dowbor wyznała, w jaki sposób znalazła swój dom

Katarzyna Dowbor od lat wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom”, odmienia życie potrzebujących osób. To, w jaki sposób weszła w posiadanie własnego domu, jest naprawdę niesamowite. Nie przyszło jej to łatwo.

Katarzyna Dowbor już prawie od ośmiu lat wraz z ekipą osób z Polsatu odmienia losy setek rodzin. Prezenterka podchodzi do każdego bardzo emocjonalnie i jest niesamowicie empatyczną osobą.

Martwi się losem uczestników programu, nawet gdy ten dobiega końca. Katarzyna Dowbor swój zakątek na ziemi znalazła w bardzo nieoczekiwany sposób. Za chwilę dowiecie się w jaki...

Katarzyna Dowbor i poszukiwanie domu idealnego

Jak dowiadujemy się na łamach pomponik.pl Katarzyna Dowbor w rozmowie z „Dobrze mieszkaj” przyznała, że jej marzeniem było mieszkać w domu otwartym dla ludzi, zwierząt i wszystkich, którzy w nim przebywają.

Okazuje się, że poszukiwania idealnego lokum nie były wcale takie proste. Dziennikarka bardzo długo szukała wymarzonego domu. Obecny, jest już jej siódmym wyborem!

Symbolika Bratków może zaskoczyćSymbolika Bratków może zaskoczyćCzytaj dalej

W rozmowie przyznała, że wciąż szuka idealnego, który faktycznie będzie najlepszy i najwygodniejszy do życia.

Zaskakujące okoliczności odnalezienia domu Katarzyny Dowbor

Takiej historii nikt by się nie spodziewał, aczkolwiek odszukanie domu idealnego odbyło się w bardzo trudnych do przewidzenia warunkach. Prezenterka przyjechała do domu swojej przyjaciółki w odwiedziny i zakochała się w jej czterech kątach.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News