Katarzyna Dowbor
katarzyna_dowbor_official
Marta Idzikowska - 30 Marca 2021

Katarzyna Dowbor z „Nasz nowy dom” pokazała niezwykły widok z okna na ogród

Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz nowy dom” nigdy nie ukrywała, że dbanie o ogród jest jej wielką pasją. Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem przepięknego widoku z okna. Miłośnicy gwiazdy są zachwyceni jej działką.

Katarzyna Dowbor często dzieli się z fanami zdjęciami zarówno swojego domu, jak i ogrodu i obejścia. Prowadząca „Nasz nowy dom” ma się czym pochwalić - w końcu mieszka na wsi, z dala od zgiełku, dzięki czemu może podziwiać urokliwy krajobraz na co dzień.

Katarzyna Dowbor pokazała widok z okna. „Zazdroszczę pani takich poranków”

Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które pokazuje fragment jej dachu z ciekawym wiatrowskazem w postaci czarnego koguta. W oddali możemy zobaczyć drzewa, dachy domów i najważniejsze... przepiękny wschód słońca!

- Kto rano wstaje... Wschód słońca u mnie na wsi. Pięknie, prawda? - zapytała fanów Katarzyna Dowbor.

Fotografia była wykonana w połowie marca, gdy prowadząca „Nasz nowy dom” myślała, że zima odeszła już w zapomnienie i nadchodzi wiosna. Jak bardzo była zaskoczona, gdy z samego rana zastała swój ogród przyprószony śniegiem!

Abp Głódź zamieszka w swoim domu na Podlasiu? Posiadłość ocieka bogactwemAbp Głódź zamieszka w swoim domu na Podlasiu? Posiadłość ocieka bogactwemCzytaj dalej

Miłośnicy gwiazdy prześcigają się komplementach na temat widoku z okna, jakim może cieszyć się gwiazda. „Cudnie, cicho i bajecznie”, „zazdroszczę pani takich poranków” - piszą.

Katarzyna Dowbor pokazała widok z okna.

Katarzyna Dowbor może się pochwalić naprawdę pięknym i zadbanym ogrodem. Teren jest bardzo duży i rosną na nim przeróżnej maści rośliny. Prowadząca szczególnie ukochała sobie jabłonki, które są jej oczkiem w głowie.

Gwiazda jest wielką fanką kwiatów, które z wielką pasją pielęgnuje. Na swoim Instagramie pokazywała już zdjęcia piwonii, peonii i tulipanów.

Punktem centralnym jest urocza altanka, gdzie gospodyni wraz z gośćmi spożywa posiłki przy sprzyjającej pogodzie. Stąd mogą oglądać całą działkę pełną zieleni.

Po posesji biegają zwierzęta, które prowadząca „Nasz nowy dom” nowy dom uwielbia. Jest posiadaczką kilku psów, które w jej ogrodzie mają wspaniałe pole do zabawy i warunki do szczęśliwego życia.

Źródło: katarzyna_dowbor_official

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Katarzyny Dowbor, katarzyna_dowbor_official, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć gwiazdy.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News