Katarzyna Zielinska
TRICOLORS/East News
Weronika Dadok - 17 Grudnia 2020

Katarzyna Zielińska pokazała wielką choinkę

Katarzyna Zielińska to aktorka, która często dzieli się zdjęciami swoich domowych wnętrz. Świąteczny czas zobowiązuje do dbałości o odpowiednią atmosferę. Artystka zdecydowała się pokazać tegoroczną choinkę. Internauci byli zaskoczeni szczególnie jednym faktem... choinka jest tak ogromna, że mało kto mógłby sobie pozwolić na tak monstrualne drzewo.

Jak każdy z nas, Katarzyna Zielińska również czeka z niecierpliwością na Święta. Celebrytka zainspirowana innymi osobami ze świata show-biznesu, zdecydowała się podzielić swoją bożonarodzeniową kreatywnością.

Drzewko, a w tym przypadku - drzewo, prezentuje się zadziwiająco dobrze. Ozdobione jest kolorowymi bombkami, światełkami i innymi świątecznymi akcentami.

Filigranowa Katarzyna Zielińska w kontrze z gigantyczną choinką

Jeśli chcecie sporej dawki inspiracji w kwestii tegorocznej choinki, z pewnością ta należąca do aktorki będzie dobrym wyborem.

Nie zabrakło na niej świątecznych dodatków w tradycyjnym stylu. Jedynym aspektem trudnym do powtórzenia mogą być rozmiary choinki, która jest tak duża, że nie mieści się kadrze.

Choinka umiejscowiona jest na środku salonu. Znalazły się na niej szyszki, złociste gwiazdki, kolorowe bombki, nie zabrakło również słodkiej chatki z piernika.

Pod drzewem także nie wiało nudą. Możemy dojrzeć tam sanie, drewnianego konika na biegunach i oczywiście - prezenty.

Fani nie milkną, choinka Katarzyny Zielińskiej zdobywa komentarze

- Cudna choinka. U mnie zajęłaby cały pokój. Mogę pozwolić sobie na miniaturkę - komentuje na Instagramie Kasi jedna z fanek.

Wygląda na to, że choinka ma zadatki na pierwsze miejsce w corocznym wyścigu na najpiękniejszą choinkę.

- Ma Pani najpiękniejszą choinkę w całym internecie! - przyznała jedna z obserwatorek.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News