Kim Kardashian
youtube.com/hayu
Weronika Dadok - 23 Grudnia 2020

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Kim Kardashian pochwaliła się na swoim Instagramie dekoracjami, które zagościły w jej domu na Święta. Interesujące jest to, że gwiazda postawiła raczej na coś innego niż utrzymanie klimatu ciepłego i rodzinnego Bożego Narodzenia. Z pewnością można stwierdzić, że to jeden z najbardziej oryginalnych pomysłów, jakie możemy zaobserwować w tym okresie wśród gwiazd show-biznesu. Wielu fanów wyraziło zaniepokojenie aranżacją celebrytki.

Kim Kardashian jest znaną na całym świecie celebrytką. Sławę zawdzięcza w dużej mierze swojemu mężowi Kanyemu Westowi, ale także reality-show „Z kamerą u Kardashianów”.

Dekoracje świąteczne u gwiazd to w ostatnim czasie jeden z najbardziej gorących tematów. Większość znanych osób prezentuje swoje wnętrza, starając się zaskoczyć swoich fanów. W przypadku Kim Kardashian zaskoczenie było gwarantowane. Celebrytka zdecydowała się na swoim Instagramie uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej wystroju domu na Święta.

Święta u Kim Kardashian: biała choinka bez bombek

Patrząc na choinkę Kim Kardashian można mieć wrażenie, że po jej pokoju dosłownie przed chwilą przeszła solidna zimowa zawierucha.

Drzewko pozbawione jest jakiegokolwiek koloru poza białym, sztuczny śnieg pokrywa jej każdy milimetr, a lampki choinkowe dodają lekkiego blasku. Z daleka przypomina wielkiego śnieżnego potwora o dziwnym kształcie. Trudno jest wyobrazić sobie prawdziwie świąteczny relaks w takim towarzystwie. To dopiero początek innowacyjnego wystroju...

Elfy Kim Kardashian na kwarantannie

Najbardziej niepokojącym elementem we wnętrzu pozostają zamknięte w słoikach elfy z przerażonymi twarzami. Czy gwiazda odniosła się do panującej sytuacji związanej z izolacją na całym świecie? Trudno stwierdzić czym tak naprawdę się kierowała, choć powiązanie z koronawirusem wydaje się być najbardziej prawdopodobne.

Cały wystrój wygląda bardzo "szpitalnie". Być może to znak, że należy zachować odpowiedni dystans społeczny, czując się, jak zamknięte w słoikach świąteczne postaci, które są skulone i prezentują się naprawdę bardzo alarmująco. W całej gamie dekoracji pojawiły się również dziwnego kształtu białe figury widniejące w przedpokoju gwiazdy. Widząc je z daleka, można się przestraszyć.

Zaraz pod odizolowanymi w słoikach elfami wiszą skarpety. Trudno nazwać je świątecznymi, ponieważ również są koloru białego. Pojawiły się także komentarze, iż dekoracje wyglądają jak gips na nogę.

Fani są zaniepokojeni dekoracjami Kim Kardashian

W serwisie Pudelek.pl możemy zauważyć liczne komentarze dotyczące anturażu świątecznego, który wprowadziła do swojego domu celebrytka.

- Z jednej strony zazdro, że tyle hajsu. Z drugiej smutek, że te dzieciaki będą potrzebować wielu godzin psychoterapii - napisała jedna z internautek.

- Straszne to wnętrze. Jak szpitalne. - przyznaje jeden z użytkowników portalu.

Czy gwiazda miała coś na myśli? Całość wnętrza prezentuje się raczej chłodno, przypominając szpital. Odizolowane elfy, skarpety przywołujące medyczne skojarzenia i monstrualnej wielkości choinka zasypana sztucznym śniegiem. Miejmy nadzieję, że u Kim Kardashian wszystko w porządku, awystrój jej domu to tylko wyraz upodobań do ekstrawagancji.

Źródło: pudelek.pl

Kim Kardashian Święta

Zdjęcie pochodzi z Instagrama Kim Kardashian instagram.com/kimkardashian

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News