Kinga Duda
East News/Jakub Kamiński
Marta Idzikowska - 28 Listopada 2020

Ile Kinga Duda płaci za wynajmowane mieszkanie?

Kinga Duda, córka prezydenta Polski, po kilku latach stażu w Londynie przeprowadziła się ponownie do Warszawy. Od sierpnia tego roku młoda kobieta pracuje dla swojego taty jako doradczyni. Ostatnio znana youtuberka, Klaudia Klara zdradziła, że jej znajoma wynajmuje Kindze lokal i postanowiła podzielić się kwotą, jaką córka Andrzeja Dudy przeznacza co miesiąc na mieszkanie.

Kinga Duda ma obecnie 25 lat. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a doświadczenie zawodowe postanowiła zdobyć poza granicami Polski.

Po odbyciu stażu w Londynie kilka miesięcy temu prawniczka postanowiła powrócić do ojczyzny i zamieszkać w Warszawie.

W sierpniu tego roku została powołana na doradcę społecznego swojego taty, Andrzeja Dudy.

Wielu internautów interesuje się polskim życiem Kingi Dudy, w tym także miejscem, w którym młoda kobieta ostatnio mieszka. Temat wzięła ostatnio na tapetę popularna youtuberka, Klaudia Klara.

Warszawskie mieszkanie Kingi Dudy

Youtuberka postanowiła podzielić się na swoim kanale informacjami, które zdobyła od swojej znajomej, która rzekomo wynajmuje mieszkanie córce prezydenta.

Doradczyni Andrzeja Dudy na dzielnicę, w której mieszka wybrała Śródmieście, jedną z droższych warszawskich dzielnic i idealną lokalizację dla młodych ludzi.

Kinga Duda wynajmuje tam dwupokojowe mieszkanie, za które jak się okazuje, nie płaci wygórowanej ceny.

Otóż prezydentówna w swoich opłatach za mieszkanie mieści się w widełkach 2500 - 3000 złotych.

Jest to raczej standardowa cena za mieszkanie w takiej lokalizacji, wychodzi więc na to, że na swoim lokalu Kinga Duda nie przepłaca.

Źródło: o2.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News