Dom Kurskich
Dziennik Fakt z 8 sierpnia 2018 roku
Marta Idzikowska - 9 Grudnia 2020

Luksusowa willa Jacka Kurskiego

W lipcu tego roku miała miejsce kontrowersyjna sytuacja związana z Jackiem Kurskim, prezesem TVP. Otóż mężczyzna unieważnił małżeństwo kościelne z poprzednią żoną, aby zawrzeć je ponownie z nową partnerką życiową. Para zdecydowała się na zakup pokaźnej willi na obrzeżach Warszawy, a szczegóły całej sprawy mogą zaskakiwać.

Jacek Kurski to polski polityk i dziennikarz, który obecnie pełni funkcję prezesa telewizji TVP. Jego działalności przypisuje się wiele kontrowersyjnych cech, takich jak kreowanie telewizyjnych kampanii, które mają atakować znane osobistości i tworzenie atmosfery strachu wokół niektórych grup społecznych.

Bulwersujące szczegóły zawarcia małżeństwa przez Kurskich

Tego lata burzę w całym kraju wywołała sprawa związana z unieważnieniem przez Kurskiego jego poprzedniego małżeństwa kościelnego z Moniką Mucek, aby móc zawrzeć związek sakralny ze swoją drugą żoną, Joanną Klimek. Wydarzenie wywołało krytykę ze strony mediów i społeczeństwa, ponieważ przypisano sytuacji polityczny charakter, obnażając powiązania pomiędzy członkami PiS a Kościołem katolickim.

Małżeństwo wspólnie wychowuje dwójkę dzieci kobiety z poprzedniego małżeństwa, a Jacek Kurski ma syna Olgierda z byłą żoną Moniką.

Jacek Kurski kupił willę w pięknej lokalizacji

Po ślubie cywilnym w 2018 roku oraz weselu, które odbyło się w Villi Park, ekskluzywnej restauracji w warszawskiej dzielnicy Wesoła, para postanowiła uwić wspólne gniazdko.

Jak się okazało, organizacja zabawy we wspomnianej dzielnicy nie była przypadkowa, ponieważ Kurscy postanowili właśnie tam kupić nowy dom!

Jak możemy dojrzeć na zdjęciu udostępnionym przez dziennik Fakt, działka otoczona jest gęstym lasem, który z pewnością sprawia, że wokół domu panuje spokój i cisza.

W ogrodzie rosną pięknie przystrzyżone tuje, a sama willa to naprawdę pokaźny, a zarazem bardzo przytulny budynek.

Dom dla nowej rodziny?

Jak spekuluje dziennik Fakt, młoda para zdecydowała się na tak pokaźny dom ze względu na... potomstwo, które obydwoje pragną wspólnie spłodzić i wychować.

Dom Kurskiego

Fot. Dziennik Fakt z 8 sierpnia 2018 roku

- Wątek dzieci, które mogłyby się narodzić z ich związku, pojawił się zresztą w czasie uroczystości ślubnej. Oboje zgodnie zadeklarowali, że ich wspólne dzieci będą nosić nazwisko "Kurski" - donosi tabloid.

Nie dziwi nas więc wybór nowego domu w tak spokojnej i położonej w sąsiedztwie natury lokalizacji. Jeśli państwo Kurscy rzeczywiście planują powiększenie rodziny, to wielka willa otoczona lasem wydaje się być idealnym miejscem.

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News