DomekIOgrodek.pl
Dom Kurskich

Dziennik Fakt z 8 sierpnia 2018 roku

Luksusowa willa Jacka Kurskiego

9 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

W lipcu tego roku miała miejsce kontrowersyjna sytuacja związana z Jackiem Kurskim, prezesem TVP. Otóż mężczyzna unieważnił małżeństwo kościelne z poprzednią żoną, aby zawrzeć je ponownie z nową partnerką życiową. Para zdecydowała się na zakup poka

Jacek Kurski to polski polityk i dziennikarz, który obecnie pełni funkcję prezesa telewizji TVP. Jego działalności przypisuje się wiele kontrowersyjnych cech, takich jak kreowanie telewizyjnych kampanii, które mają atakować znane osobistości i tworzenie atmosfery strachu wokół niektórych grup społecznych.

Bulwersujące szczegóły zawarcia małżeństwa przez Kurskich

Tego lata burzę w całym kraju wywołała sprawa związana z unieważnieniem przez Kurskiego jego poprzedniego małżeństwa kościelnego z Moniką Mucek, aby móc zawrzeć związek sakralny ze swoją drugą żoną, Joanną Klimek. Wydarzenie wywołało krytykę ze strony mediów i społeczeństwa, ponieważ przypisano sytuacji polityczny charakter, obnażając powiązania pomiędzy członkami PiS a Kościołem katolickim.

Małżeństwo wspólnie wychowuje dwójkę dzieci kobiety z poprzedniego małżeństwa, a Jacek Kurski ma syna Olgierda z byłą żoną Moniką. 

Jacek Kurski kupił willę w pięknej lokalizacji

Po ślubie cywilnym w 2018 roku oraz weselu, które odbyło się w Villi Park, ekskluzywnej restauracji w warszawskiej dzielnicy Wesoła, para postanowiła uwić wspólne gniazdko.

Jak się okazało, organizacja zabawy we wspomnianej dzielnicy nie była przypadkowa, ponieważ Kurscy postanowili właśnie tam kupić nowy dom

Jak możemy dojrzeć na zdjęciu udostępnionym przez dziennik Fakt, działka otoczona jest gęstym lasem, który z pewnością sprawia, że wokół domu panuje spokój i cisza.

W ogrodzie rosną pięknie przystrzyżone tuje, a sama willa to naprawdę pokaźny, a zarazem bardzo przytulny budynek

Dom dla nowej rodziny?

Jak spekuluje dziennik Fakt, młoda para zdecydowała się na tak pokaźny dom ze względu na... potomstwo, które obydwoje pragną wspólnie spłodzić i wychować.

Fot. Dziennik Fakt z 8 sierpnia 2018 roku

- Wątek dzieci, które mogłyby się narodzić z ich związku, pojawił się zresztą w czasie uroczystości ślubnej. Oboje zgodnie zadeklarowali, że ich wspólne dzieci będą nosić nazwisko "Kurski" - donosi tabloid.

Nie dziwi nas więc wybór nowego domu w tak spokojnej i położonej w sąsiedztwie natury lokalizacji. Jeśli państwo Kurscy rzeczywiście planują powiększenie rodziny, to wielka willa otoczona lasem wydaje się być idealnym miejscem.

Źródło: fakt.pl

Podobne artykuły

Agata Kornhauser-Duda

Domy gwiazd

Agata Kornhauser-Duda pokazała swój pokój i choinkę

Czytaj więcej >
Dom Krzysztofa Krawczyka

Domy gwiazd

Krzysztof Krawczyk - dom

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Domy gwiazd

Joanna Koroniewska pokazała choinkę

Czytaj więcej >
Kim Kardashian

Domy gwiazd

Kim Kardashian przystroiła dom na Boże Narodzenie

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała swoją choinkę

Czytaj więcej >
Kamil Stoch

Domy gwiazd

Kamil Stoch pokazał swój dom

Czytaj więcej >