DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Małgorzata Rozenek-Majdan ma niezwykły dom. Ocieka bogactwem i elegancją
Adam Moskal
Adam Moskal 19.01.2023 14:32

Małgorzata Rozenek-Majdan ma niezwykły dom. Ocieka bogactwem i elegancją

Małgorzata Rozenek-Majdan
instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest znaną prezenterką telewizyjną, którą na samym Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln internautów. Na swoim profilu udostępnia dużo zdjęć, jednak my przyjrzeliśmy się kadrom, na których widoczne są wnętrza jej domu. Trzeba przyznać, że utrzymany jest w klasycznym, eleganckim stylu.

Małgorzata Rozenek-Majdan często pokazuje swoim fanom zdjęcia ze swojego prywatnego życia, kulis programów, w których się pojawia, czy wnętrz jej domu. To właśnie tymi ostatnimi zajmiemy się dzisiaj.

Elegancki dom Małgorzaty Rozenek

Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że prezenterka mieszka w bardzo eleganckich i klasycznie urządzonych wnętrzach. Kolorystycznie króluje biel, czerń i szarość w przypadku mebli, z kolei ściany są białe.

Na ścianach podziwiać można dystyngowaną sztukaterię, która podkreśla luksus, jaki panuje w domu państwa Majdanów. Salon połączony jest z kuchnią, jednak oddziela je duża wyspa z roboczym blatem i zlewem.

Mnóstwa światła

Na uwagę zasługuje również duża ilość światła w pomieszczeniach, czego zasługą są wysokie okna, sięgające prawie pod sam sufit. Ciekawe są również słowa samej Rozenek - w jej domu znalazło się miejsce nawet na ogromną garderobę.

- Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, drugie najważniejsze miejsce to wanna, a trzecie — garderoba. I wreszcie będę miała garderobę, która będzie miała 55 metrów! — wyjawiła w rozmowie z magazynem "Party" Małgorzata Rozenek.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i ogródek: