DomekIOgrodek.pl > Kuchnia > Najmodniejsze aranżacje kuchni od Szelągowskiej i Dowbor. Zdjęcia zwalają z nóg
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 14.03.2023 17:52

Najmodniejsze aranżacje kuchni od Szelągowskiej i Dowbor. Zdjęcia zwalają z nóg

Najmodniejsze aneksy kuchenne
Screen z profilów na Facebooku: Dorota Szelągowska, Katarzyna Dowbor FanPage; Canva/Photocreo

Dorota Szelągowska i Martyna Kupczyk z programu Katarzyny Dowbor ,,Nasz nowy dom", przedstawiły najmodniejsze aneksy kuchenne. Pokazały, jak zaaranżować między innymi przestronną kuchnię, kuchnię otwartą na salon oraz wąską kuchnię w bloku. Efekt powala.

Najmodniejsze kuchnie

Dorota Szelągowska wraz z projektantką kultowego programu ,,Nasz nowy dom", Martyną Kupczyk, przedstawiły najmodniejsze aneksy kuchenne. Ich aranżacje zachwyciły tysiące internautów, którzy nie kryli swojego podziwu i komentowali przedstawione zdjęcia wnętrz.

Drewno w kuchni to absolutny klasyk. Projektantki opublikowały zdjęcia najmodniejszych aneksów kuchennych, w których nie brakuje drewnianych podłóg, blatów i stołów. Ich kuchnie wyglądają fantastycznie. Zdjęcia wykorzystane w artykule pochodzą z profilu Totalne remonty Szelągowskiej na Facebooku.

 

 

Babcia Halinka zalewa stary chleb wodą i podlewa sadzonki. Ukorzeniają się 3 razy szybciej

Przestronna kuchnia w industrialnym stylu

Białe meble, drewniana podłoga, blat kuchenny oraz duży, drewniany stół. Te elementy Szelągowska i Martyna Kupczyk połączyły z czarnymi sprzętami AGD i czarnymi krzesłami. Całość uzupełniona jest o ceglaną ścianę, lustro oraz lampy i okap w industrialnym stylu.

Aranżacja błyskawicznie podbiła serca internautów. Jest ciepła, przytulna, a jednocześnie bardzo nowoczesna. Wszystkie elementy doskonale się z sobą łączą.

aranżacja kuchni.jpg
zdjęcie pochodzi z profilu Totalne remonty Szelągowskiej na Facebooku

Salon łączony w kuchnią

W aranżacji nie mogło zabraknąć również połączenia kuchni z salonem. Salon utrzymany jest w jasnych kolorach z czarnymi elementami, które doskonale łączą się z kuchnią. W kuchni znajdują się czarne meble z drewnianym blatem, czarny okap i krzesła. W salonie stolik kawowy również ma czarne nóżki.

W całym pomieszczeniu znajdują się także czarne lampy oraz zdjęcia w czarnych ramkach. Rewelacyjnym elementem dekoracyjnym jest długa, ceglana ściana i wiele roślin doniczkowych. To połączenie salonu z kuchnią także zachwyciło fanów Szelągowskiej.

aranżacja kuchni.jpg
zdjęcie pochodzi z profilu Totalne remonty Szelągowskiej na Facebooku

Wąska, przytulna kuchnia

Dorota Szelągowska i Martyna Kupczyk przedstawiły również propozycję aranżacji długiej, ale wąskiej kuchni. Białe meble z czarnymi uchwytami doskonale łączą się z czarnymi sprzętami AGD i okapem. 

Projektantki postawiły na jasny, drewniany blat i drewnianą podłogę. W całej kuchni są wzorzyste płytki, dzięki którym kuchnia wygląda na przytulną i nieco większą. 

aranżacja kuchni.jpg
zdjęcie pochodzi z profilu Totalne remonty Szelągowskiej na Facebooku