Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Program emitowany w stacji Polsat.

Katarzyna Dowbor i Elżbiera Romanowska
26.05.2024 13:27 Katarzyna Dowbor zagrozi Romanowskiej. Wraca na antenę z nowym formatem

Chociaż przygoda Katarzyny Dowbor z Polsatem wydaje się bezpowrotnie skończona, dziennikarka postanowiła nie porzucać swojej wielkiej miłości do formatów remontowo-budowlanych.Mało tego. Po sukcesie produkcji „Dowborowa od nowa” emitowanej w Canal + Domo Katarzyna Dowbor zdaje się przeżywać drugą, medialną młodość. Czy zagrozi nawet Elżbiecie Romanowskiej?

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom"
22.05.2024 15:52 Pierwszy raz w historii programu "Nasz nowy dom". Nikt się nie spodziewał

Widzowie programu “Nasz Nowy Dom” są przyzwyczajeni do wzruszeń i nagłych zwrotów akcji. Ale takiego obrotu spraw, jak w najnowszym odcinku nikt nie mógł się spodziewać.Ekipa z Polsatu dziarsko zabrała się do pracy, by pomóc pani Agacie i jej dzieciom, niestety prace zostały nagle przerwane. Co takiego wydarzyło się na planie nowego odcinka programu?

Nasz nowy dom
13.05.2024 16:15 Nowy sezon programu Nasz nowy dom. Idą wielkie zmiany

„Nasz nowy dom” to kultowy program remontowo-budowlany, obecny już przez dekadę na antenie Polsatu. Od lat zajmuje on czołowe miejsce w rankingu oglądalności.Nic w tym dziwnego. Produkcja Polsatu przez lata odmieniała i dalej odmienia losy potrzebujących rodzin, pokazując przy okazji, jak spektakularnie można odmienić pozornie trudne do aranżacji wnętrza. Dla fanów programu mamy jednak niespodziankę. „Nasz nowy dom” stoi u progu wielkich zmian.

„Nasz nowy dom”
09.05.2024 16:17 Odwiedzili rodzinę z Raciszyna. Ekipa Nasz nowy dom była w szoku

„Nasz nowy dom” to produkcja telewizyjna Polsatu, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Show remontowo-budowlane zabiera ogromne grono zwolenników, chociaż coraz częściej liczne kontrowersje wokół programu zaczynają dawać się we znaki.Mimo to „Nasz nowy dom” wciąż dzielnie przełamuje stereotypy i poprawia życie potrzebujących rodzin. Przykładem na to jest rodzina z Raciszyna, której dom był dosłownie w opłakanym stanie.

Katarzyna Dowbor
27.04.2024 13:59 Katarzyna Dowbor znowu zajęła się remontem. Przygotowała niespodziankę

Katarzyna Dowbor przed dekadę prowadzenia programu „Nasz nowy dom” stała się dla wielu Polaków ikoną formatów remontowo-budowlanych. Chociaż nie jest już ona prowadzącą kultowego tytułu, wciąż silnie związana jest ze „swoją” branżą.64-letnia dziennikarka otwarcie przyznaje, że wciąż pasjonuje ją tematyka odnawiania wnętrz. Mało tego, zapowiedziała ona swojego rodzaju niespodziankę dla jej wiernych fanów.

Nasz nowy dom
27.04.2024 13:19 „Nasz nowy dom” wywołał spore poruszenie. Widzowie są zniesmaczeni

„Nasz nowy dom” od ponad dekady emitowany jest na antenie Polsatu. Nie ulega wątpliwości, że format ten pomógł tysiącom potrzebujących osób, diametralnie odmieniając ich życie.Niestety od pewnego czasu „Nasz nowy dom” to także produkcja, która wzbudza ogromne kontrowersje. Tym razem z gradem krytyki internautów musi mierzyć się pani architekt. Czy popełniła błąd?

Nasz nowy dom
19.04.2024 11:42 „Pani się remontu zachciało za friko”. Widzowie „Nasz nowy dom” oburzeni

„Nasz nowy dom” to program telewizyjny, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Obecny na ekranach od ponad dekady pokazuje interesujące rozwiązania architektoniczne, odmieniając życie potrzebujących rodzin.„Nasz nowy dom” to także produkcja, wokół której krąży wiele kontrowersji. Tym razem w Internecie znów zawrzało po tym, gdy ekipa Polsatu postanowiła wyremontować mieszkanie, które… zdaniem widzów remontu nie wymagało.

Nasz Nowy Dom
17.04.2024 13:19 Ekipa "Nasz nowy dom" wzruszyła Kubę i Roberta. Piękny remont

Powiedzieć, że życie nie rozpieszczało pana Roberta i jego syna, to jak nie powiedzieć nic. Kuba musiał przejąć opiekę nad swoim ojcem, co dla nastolatka jest zbyt dużym obciążeniem. Ekipa „Nasz nowy dom” zrobiła, co mogła, by ulżyć tej dwójce w cierpieniu.Jeden odcinek programu nie odmieni całego życia pana Roberta i Kuby, ale Elżbieta Romanowska wraz z ekipą Polsatu dołożyła wszelkich starań, by odtąd żyli godnie i komfortowo. Jak wyglądają efekty remontu u tej doświadczonej przez los rodziny?

Nasz nowy dom
05.04.2024 14:32 Fani Nasz nowy dom są wściekli. Skrytykowali jedną rzecz

Uwielbiany przez widzów Polsatu „Nasz nowy dom” wrócił z kolejną odsłoną. W roli prowadzącej ponownie Ela Romanowska. W jednym z ostatnich odcinków mogliśmy obserwować metamorfozę domu pani Marzeny.W programie „Nasz nowy dom” działa kilku architektów. Od samego początku możemy obserwować projekty Martyny Kupczyk, które jednak nie zawsze podobają się fanom. Tym razem również nie obeszło się bez krytyki.

nasz nowy dom
16.03.2024 17:13 Ten remont nie przetrwa? Widzowie „Nasz nowy dom” apelują o pomoc

Kolejny odcinek „Nasz nowy dom” już za nami. Ekipa remontowa na czele z Elą Romanowską odmieniła życie kolejnej rodziny. Jednak tym razem widzowie programu domagają się, żeby zespół wrócił z kontrolą do uczestników programu.Ekipa „Nasz nowy dom” wybrała się do Czechowic-Dziedzic. Pomogli trzyosobowej rodzinie, która zmagała się ze wstydliwym problemem. Dlaczego zespół powinien ponownie odwiedzić uczestników programu?

Ela Romanowska
04.03.2024 14:10 Romanowska zdradziła sekret programu "Nasz nowy dom"

Szykuje się kolejny sezon „Nasz nowy dom” z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej. W mediach społecznościowych trwa kampania promocyjna programów, które wystartują w wiosennej ramówce. Czego możemy się spodziewać?Tym razem możemy spodziewać się aż dwóch odcinków w tygodniu. Ela Romanowska wraz z ekipą zdradzili kilka smaczków z planu. Dlaczego prowadząca zarzuciła Martynie Kupczyk kłamstwo?

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom
19.02.2024 14:11 Prowadząca "Nasz Nowy Dom" wpadła w objęcia gwiazdora

Elżbieta Romanowska w zeszłym roku została prowadzącą „Nasz nowy dom”. To był prawdziwy test dla aktorki. Jedni ją pokochali, a inni nadal tęsknią za Katarzyną Dowbor. Niedawno na stories na Instagramie pojawiła się ze znanym gwiazdorem.Kariera Romanowskiej dynamicznie się rozwija. Zanim została prowadzącą „Nasz nowy dom”, próbowała swoich sił w innych programach. Tam właśnie poznała gwiazdora ze zdjęcia.

Nasz Nowy Dom
05.02.2024 15:51 „Nasz Nowy Dom" wyremontował jej dom. Po roku doszło do prawdziwego koszmaru

Bogusława Garwolińska wraz z córką w 2020 roku wzięły udział w programie „Nasz nowy dom”. Wtedy Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową odnowiła stary dom pani Bogusławy. Jednak już po roku doszło do tragedii.Kobieta samotnie wychowywała córkę. Warunki, w których żyły był straszne i właśnie przez to pani Bogusława trafiła do programu „Nasz nowy dom”. Przez rok cieszyła się z odnowionej nieruchomości, aż do 11 listopada 2021 roku.

Artur Witkowski
03.02.2024 14:27 Zaskakujące, w jakich warunkach mieszka Artur Witkowski. Można się bardzo zdziwić

Artur Witkowski był jednym z ulubieńców fanów programu „Nasz Nowy Dom”. Pod okiem Katarzyny Dowbor kierownik ekipy budowlanej wielokrotnie udowodnił, na co go stać.Jego oddanie pracy, perfekcyjne przygotowanie i chęć niesienia pomocy doceniło miliony Polaków. Pytanie tylko, czy w pogoni za pracą, miał czas zadbać o swój dom? Zobaczcie, w jakich warunkach mieszka Artur Witkowski.

Nasz Nowy Dom
02.02.2024 19:36 Właśnie ogłosili, nieoczekiwane informacje ws. Nasz Nowy dom. Nikt się nie spodziewał

Wiosną 2024 będzie emisja 22. edycji programu „Nasz Nowy Dom”. Tym razem zmiany w programie zaskoczą nas wszystkich. Szykujcie się na niespotykane dotąd emocje.Tej decyzji władz Telewizji Polsat nie spodziewał się nikt. Fani programu „Nasz Nowy Dom” aż pieją z zachwytu. Nic w tym dziwnego. Wymowny wpis na Instagramie nie pozostawia złudzeń.

Kadry z programu „Nasz Nowy Dom"
25.11.2023 15:21 Widzowie oburzeni po ostatnim odcinku „Nasz Nowy Dom”. Remont piękny, ale dopatrzyli się skandalicznego szczegółu

W ostatnim odcinku „Nasz Nowy Dom” Ela Romanowska, wraz ze swoją ekipą, pomogli Pani Ani. Kobieta wychowuje samotnie trójkę dzieci, a dodatkowo walczy o przetrwanie, oraz dobrą przyszłość dla swoich dzieci. Choć specjaliści programu zrobili dobrą robotę w odnowieniu i przystrojeniu domu, uwagi widzom nie uszedł jeden szczegół. Czy ich oburzenie jest słuszne? 

nasz nowy dom
21.11.2023 19:00 Katarzyna Dowbor kiedyś wyremontowała mu dom. Doszło do tragedii

Depresja to ciężka choroba, która potrafi wywrócić życie do góry nogami. Tak właśnie było w przypadku Mateusza Szmajducha, który wraz z babcią brał udział w jednym z odcinków „Nasz nowy dom”.Nieleczona depresja u Mateusza doprowadziła do tragedii. Chłopak postanowił targnąć się na swoje życie. Udało się go uratować, jednak jego życie diametralnie się zmieniło.

Nasz nowy dom
20.11.2023 18:07 Wielkie zmiany w nowej edycji „Nasz Nowy Dom”. Właśnie tego chcieli widzowie!

Nowa odsłona „Nasz nowy dom” z Elą Romanowską w roli prowadzącej zaliczyła spadek oglądalności. Wiele osób nie było zadowolonych z wprowadzonych zmian. Jednak program nie zniknie z ramówki. Ma powrócić format, który pokochali widzowie.Już wiadomo, że kolejny sezon „Nasz nowy dom” będziemy mogli zobaczyć tej wiosny. Jakich zmian możemy się spodziewać? Zdradzamy plany Polsatu.

Dom Katarzyny Dowbor
03.11.2023 18:42 Dom Katarzyny Dowbor to prawdziwa perełka. Takiego spokoju nigdzie nie znajdziesz

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie słyszała o Katarzynie Dowbor. Przez lata prowadząca program: „Nasz nowy dom”, a obecnie związana z CANAL+DOMO, Katarzyna Dowbor to chodząca wizytówka programów o tematyce remontowo-budowalanej. Czy jednak wiecie jak mieszka dziennikarka?Przez lata widzieliśmy, jak Katarzyna Dowbor pomaga potrzebującym osobom w wyremontowaniu jej domu. Nigdy jednak nie ujawniła ona jak mieszka. Jak przyznaje, przez lata prowadzenia programu „Nasz nowy dom” nie miała czasu zadbać o swoją posiadłość. Pora to zmienić.

„Nasz nowy dom"
03.11.2023 13:56 „Nasz nowy dom". Nocą w tym domu biegały szczury. Ekipa tak sobie poradziła

„Nasz nowy dom" emitowany jest na antenie Polsatu ponad dekadę, a mimo to produkcja ta nie przestaje zaskakiwać. Tym razem ekipa „Nasz nowy dom" podjęła się niemożliwego — remontu domu, w którym należało przeprowadzić nawet deratyzację.Powiedzieć, że nie było łatwo, to nie powiedzieć nic. Efekt prac ekipy „Nasz nowy dom" przerósł jednak najśmielsze oczekiwania. Czy uwierzycie, że to ten sam dom? Poznajcie historię Pani Niny i jej rodziny.

Nasz nowy dom
31.10.2023 13:23 Ledwo zmienili prowadzącą, a teraz takie zmiany w „Nasz nowy dom”. Widzowie będą w szoku

Nowy sezon „Nasz nowy dom” nie został najlepiej przyjęty przez fanów programu. Sporo się zmieniło. Prowadzącą przestała być Katarzyn Dowbor, a jej miejsce zajęła Ela Romanowska. Słaby wynik 21 sezonu sprawił, że Polsat znowu planuje wprowadzić zmiany.Ostatnia odsłona „Nasz nowy dom” nie została najlepiej przyjęta. Program z odcinka na odcinek tracił widzów. Jakie kroki chce podjąć stacja?

Nasz nowy dom
25.10.2023 18:28 Jak zgłosić się do programu „Nasz nowy dom"? Jest lista wymagań

„Nasz nowy dom” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów remontowo-budowlanych w kraju. Obecny w ramówce Polsatu od ponad dekady, nie tylko inspiruje oszałamiającymi metamorfozami wnętrz, ale również pokazuje, jak istotna jest pomoc potrzebującym.Mało kto wie, że aby ekipa „Nasz nowy dom” wyremontowała wasz dom, musicie sprostać odpowiednim kryteriom. Jakie są zasady dostania się do programu? Jakie warunki należy spełnić? Zagadnienia te wyjaśnimy w niniejszym artykule.

nasz nowy dom
25.10.2023 09:57 Dowbor wróci na antenę Polsatu? „Nasz nowy dom” potrzebuje pomocy

W „Nasz nowy dom” pojawiło się sporo zmian. Wiele z nich nie spodobało się fanom programu. Wpłynęło to na oglądalność najnowszej odsłony z Elą Romanowską w roli prowadzącej. Zaczęły krążyć pogłoski o powrocie Katarzyny Dowbor do programu. „Nasz nowy dom” ma coraz niższą oglądalność. Prawie 250 tys. osób przestało oglądać program. Nowy sezon jest krytykowany za oprawę graficzną i muzyczną. Czy coś mogłoby zmienić obsadzenie ponownie Katarzyny Dowbor w roli prowadzącej?

Nasz nowy dom
23.10.2023 13:45 „Kupili dom i zgłosili się do programu”. Fani programu „Nasz nowy dom” nie kryją oburzenia

Program „Nasz nowy dom” to produkcja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Obecna na rynku już ponad 10 lat, zyskała miliony wiernych fanów. Jednakże ostatnimi czasy produkcja ta przeżywa poważne problemy.Co tu dużo pisać, „Nasz nowy dom” zaskoczył po raz kolejny. Zdaje się, że nowa odsłona produkcji Polsatu kontrowersję ma we krwi. 295 odcinek programu z pewnością przejdzie do historii, a to za sprawą uczestników programu i reakcji fanów.

Nasz Nowy Dom
17.10.2023 13:23 Najtrudniejsza decyzja w historii „Nasz nowy dom”. Nawet Katarzyna Dowbor nie stanęła przed takim wyborem

Ekipa programu „Nasz nowy dom” nie raz zmagała się z trudnymi remontami. W ciągu 10 lat istnienia programu udało się pomóc wielu osobą, które potrzebowały pomocy. W ostatnim odcinku Ela Romanowska podjęła naprawdę trudną decyzję.W „Nasz nowy dom” ekipa remontowa nie raz zmagała się z naprawdę trudnymi remontami i wymagającymi budynkami. Jednak takiego do tej pory nie było. Nawet Katarzyna Dowbor nie podjęła się takiego projektu.

Nasz nowy dom, Katarzyna Dowbor
25.09.2023 13:35 Katarzyna Dowbor szczerze o nowym sezonie „Nasz nowy dom”. Prowadząca wyznała, co myśli o zmianach

Najnowszy sezon „Nasz nowy dom” wystartował. Pierwszy raz w roli prowadzącej mogliśmy zobaczyć Ele Romanowską. Wiele osób nie jest zadowolonych ze zmian. Co o wszystkim myśli Katarzyna Dowbor?Katarzyna Dowbor prowadziła program przez 10 lat. W tym czasie nie tylko pomogła z ekipą wielu rodzinom. Zdobyła rzesze wiernych fanów. Jak wygląda teraz oglądalność „Nasz nowy dom”? Zdradzamy poniżej.

Katarzyna Dowbor
14.09.2023 15:28 Katarzyna Dowbor powraca do telewizji. Nie uwierzycie co będzie remontować

Katarzyna Dowbor wraca z dalekiej podróży. Tak można powiedzieć w jednym zdaniu o nietypowej informacji udzielonej przez byłą gwiazdę Polsatu. Katarzyna Dowbor wraca na szczyt – o ile kiedykolwiek z niego spadła.Po miesiącach batalii z władzami Polsatu, falą krytyki wylanej na zarząd, licznych słów wsparcia dla byłej prowadzącej programu „Nasz nowy dom”, Katarzyna Dowbor rozwiewa wszelkie wątpliwości fanów. Gdzie zobaczymy ją tym razem?

Nasz nowy dom
11.09.2023 13:08 Dowbor nie chciała wyremontować jego domu. Zamieszkał z synem w stodole

„Nasz nowy dom” to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji Polsatu. Widzowie pokochali program od pierwszego odcinka, kiedy jeszcze prowadzącą była Katarzyna Dowbor. Po dużych zmianach kadrowych, produkcja jednak dalej realizuje swój projekt i pomaga potrzebującym.Historii uczestników programu było wiele, jednak ta szczególnie zapada w pamięć. To właśnie tej rodzinie Katarzyna Dowbor odmówiła wyremontowania domu ze względu na zły stan techniczny budynku. Na szczęście szybko pojawiło się nowe rozwiązanie.