Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News
Marta Idzikowska - 14 Lutego 2021

„Nasz nowy dom”: smutna wiadomość, zmarł uczestnik

W programie „Nasz nowy dom” znowu doszło do ogromnej tragedii. Jeszcze nie tak dawno zmarła pani Ania, bohaterka 117. odcinka, a w sobotę Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci kolejnego uczestnika. Smutna wiadomość dotyczy pana Wojciecha, który brał udział w 12. sezonie programu.

W programie „Nasz nowy dom” poznajemy potrzebujące rodziny z całej Polski, które uzyskują pomoc w remoncie domu. Dzięki temu ich życie zmienia się na lepsze.

Katarzyna Dowbor, która prowadzi program, bardzo zżywa się z uczestnikami. Niestety ostatnio przekazała dwie bardzo smutne wiadomości o ich śmierci.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor przekazała informację o śmierci uczestnika

W sobotę prowadzącą zamieściła wpis, w którym informuje fanów o śmierci jednego z uczestników 12. sezonu programu, pana Wojciecha.

- Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu "Nasz Nowy Dom" - napisała Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie.

Eleni pokazała swój bajkowy dom i ogródEleni pokazała swój bajkowy dom i ogródCzytaj dalej

Mężczyzna był bardzo zżyty ze swoją rodziną, dlatego ekipa tym bardziej współczuje żonie i córce, które straciły tak ważną dla siebie osobę.

- Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani - dodaje prowadząca.

„Nasz nowy dom”: pan Wojciech dzięki programowi mógł godnie żyć

Mężczyzna już od dawna chorował na miażdżycę, która doprowadziła do amputacji obu nóg. Kilkakrotnie miał również zawał serca, wstawiono mu także rozrusznik.

Pan Wojciech miał wspaniałą opiekę dzięki swojej żonie, która specjalnie zrezygnowała z pracy, aby czuwać nad mężczyzną. Mimo jej najlepszych chęci dom był całkowicie nieprzystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Ekipa remontowa wykonała olbrzymią pracą, dzięki czemu powstała nowa, bezpieczna kuchnia i komfortowa łazienka. Zlikwidowano również wilgoć i wymieniono dach.

Źródło: pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News