DomekIOgrodek.pl > TV > Wstrząsające historie w nowym sezonie "Nasz Nowy Dom"
Weronika Dadok
Weronika Dadok 21.03.2022 22:30

Wstrząsające historie w nowym sezonie "Nasz Nowy Dom"

Katarzyna Dowbor
Youtube.com/cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny

W zbliżających się wielkimi krokami nowych odcinkach programu „Nasz Nowy Dom” Katarzyna Dowbor zmierzy się z kolejnymi łapiącymi za serce historiami rodzin.

Będzie oceniać realne szanse na przeprowadzenie remontu oraz przekazywać decyzje i wspierać podczas procesu metamorfozy

W remontach będą uczestniczyć sprawdzeni architekci - Wojciech Strzelczyk, Maciej Pertkiewicz i Martyna Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Metamorfozy w 16 sezonie „Nasz Nowy Dom”

„Nasz Nowy Dom” 2021 przyniesie kolejne metamorfozy. W zbliżającym się sezonie ekipa pomoże kolejnym 24 rodzinom. Oprócz odnowy domów, uczestnicy mogą liczyć także na wsparcie w rozwijaniu ścieżek zawodowych

W premierowych odcinkach pojawi się wiele ekologicznych rozwiązań w związku z troską o środowisko. Wykorzystane zostaną pompy ciepła, czy instalacje fotowoltaiczne. 

Co zobaczymy z nowym sezonie „Nasz Nowy Dom”?

Ekipa programu przemierzy setki kilometrów polskich dróg, aby dotrzeć do bohaterów. Kamera Telewizji Polsat odwiedzi rejony ziemi świętokrzyskiej, czy Mazowsza. 

Poznamy historię pani Aleksandry, która samotnie wychowuje dwóch synów Igora i Patryka. Starszy chłopiec Igor cierpi niestety na późno zdiagnozowany Zespół Aspergera. 

Matka utrzymuje całą rodzinę ze swojej skromnej pensji, niepozwalającej na kosztowny remont. Budynek, w którym żyją, wymaga natychmiastowej interwencji. 

Dotrzemy również do rodziny z Łodzi, która ma za sobą wstrząsającą historię. W dzielnicy Bałuty mieszka Pani Anna, która samotnie wychowuje wnuczkę Gabrysię. Rodzice dziewczynki już nie żyją. 

Kobieta została zupełnie sama, z długami i jedynym celem: wychować wnuczkę. Dom, w którym mieszkają, jest w tragicznym stanie. Babcia śpi z wnuczką, w innych pomieszczeniach ściany są pokryte grzybem. Sytuacja rodziny jest zatrważająca. 

Polecane