DomekIOgrodek.pl
Katarzyna Dowbor

Youtube.com/cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny

Wstrząsające historie w nowym sezonie "Nasz Nowy Dom"

25 Lutego 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Już niebawem ekipa "Naszego Nowego Domu" wybierze się w różne zakątki Polski, aby pomagać potrzebującym rodzinom. Dzięki programowi będą mieli szansę na remont swoich domów, czy mieszkań. Ich sytuacja życiowa już niedługo całkie

W zbliżających się wielkimi krokami nowych odcinkach programu „Nasz Nowy Dom” Katarzyna Dowbor zmierzy się z kolejnymi łapiącymi za serce historiami rodzin.

Będzie oceniać realne szanse na przeprowadzenie remontu oraz przekazywać decyzje i wspierać podczas procesu metamorfozy

W remontach będą uczestniczyć sprawdzeni architekci - Wojciech Strzelczyk, Maciej Pertkiewicz i Martyna Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Metamorfozy w 16 sezonie „Nasz Nowy Dom”

„Nasz Nowy Dom” 2021 przyniesie kolejne metamorfozy. W zbliżającym się sezonie ekipa pomoże kolejnym 24 rodzinom. Oprócz odnowy domów, uczestnicy mogą liczyć także na wsparcie w rozwijaniu ścieżek zawodowych

W premierowych odcinkach pojawi się wiele ekologicznych rozwiązań w związku z troską o środowisko. Wykorzystane zostaną pompy ciepła, czy instalacje fotowoltaiczne. 

Co zobaczymy z nowym sezonie „Nasz Nowy Dom”?

Ekipa programu przemierzy setki kilometrów polskich dróg, aby dotrzeć do bohaterów. Kamera Telewizji Polsat odwiedzi rejony ziemi świętokrzyskiej, czy Mazowsza. 

Poznamy historię pani Aleksandry, która samotnie wychowuje dwóch synów Igora i Patryka. Starszy chłopiec Igor cierpi niestety na późno zdiagnozowany Zespół Aspergera. 

Matka utrzymuje całą rodzinę ze swojej skromnej pensji, niepozwalającej na kosztowny remont. Budynek, w którym żyją, wymaga natychmiastowej interwencji. 

Dotrzemy również do rodziny z Łodzi, która ma za sobą wstrząsającą historię. W dzielnicy Bałuty mieszka Pani Anna, która samotnie wychowuje wnuczkę Gabrysię. Rodzice dziewczynki już nie żyją. 

Kobieta została zupełnie sama, z długami i jedynym celem: wychować wnuczkę. Dom, w którym mieszkają, jest w tragicznym stanie. Babcia śpi z wnuczką, w innych pomieszczeniach ściany są pokryte grzybem. Sytuacja rodziny jest zatrważająca. 

Podobne artykuły

Dorota Szelągowska

TV

Dorota Szelągowska i przykre wydarzenie w programie

Czytaj więcej >
Projekt DOM

TV

Sposób w "Projekt DOM" na tanie i proste zaaranżowanie miejsca pracy

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

Katarzyna Dowbor o historiach z "Nasz nowy Dom"

Czytaj więcej >

TV

Katarzyna Dowbor wyznała, że ekipy remontowe „Nasz nowy dom” czasem nie dają rady

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

"Nasz nowy dom". Pani Beata, której sąsiad spalił dom, szczerze o swoim życiu

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

Kim z zawodu jest Katarzyna Dowbor? Prowadząca "Nasz nowy dom" nie jest dziennikarką

Czytaj więcej >