DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Niewiarygodne w jakich warunkach mieszka Dorota Gardias. Choć jest gwiazdą, nie pławi się w luksusach
Adam Moskal
Adam Moskal 13.03.2023 17:42

Niewiarygodne w jakich warunkach mieszka Dorota Gardias. Choć jest gwiazdą, nie pławi się w luksusach

Dorota Gardias
Wojciech Olkusnik/East News

Dorota Gardias jest dobrze wszystkim znaną pogodynką i dziennikarką, która może pochwalić się wieloma fanami. Gdy nie jest w rozjazdach, na co dzień przebywa w swoim mieszkaniu w Warszawie. Co ciekawe, choć Gardias cieszy się dużą sławą, jej mieszkanie nie spływa w luksusach. Niżej pokazujemy zdjęcia wnętrz jej przytulnego apartamentu. 

Gdzie mieszka Dorota Gardias?

Zwykle Dorota Gardias przebywa w swoim mieszkaniu w stolicy. Towarzyszą jej córka Hania oraz ukochany biały pies o imieniu Rabuś. Apartament umiejscowiony jest w prestiżowej warszawskiej dzielnicy - Wilanowie, gdzie wiele innych gwiazd również ma swoje 4 kąty. 

Pogodynka może cieszyć się latem z dużego balkonu, który wiosną i latem porośnięty jest mnóstwem kolorowych kwiatów. Dodatkowo ustawiono na nim ogrodowe rattanowe meble w naturalnym kolorze. 

Znany polski botanik chwycił za pęczek pospolitego zioła i zalał wodą. Działanie napoju nie mieści się w głowie

Przytulne mieszkanie Doroty Gardias

Na zdjęciach, które Gardias ochoczo wrzuca na swój profil na Instagramie, widać, że w mieszkaniu przeważają jasne kolory oraz naturalne materiały. Ściany pomalowane są białą i szarą farbą, a podłoga wyłożona jest drewnianymi panelami. Takim sposobem dziennikarka stworzyła niezwykle przyjemną atmosferę, w której aż chce się relaksować po pracy. 

Klimatyczne i ciepłe mieszkanie

Dorota Gardias zdecydowała się umeblować swój apartament nowoczesnymi meblami. Wyróżnia się komfortowymi sodami, białymi frontami szafek w aneksie kuchennym oraz dekoracyjnymi lampami. 

Nie można zapomnieć o wielu książkach, które wypełniają przestrzeń w mieszkaniu i rodzinnych pamiątkach. Takie połączenie gwarantuje niezwykle ciepły i przyjazny klimat w całym mieszkaniu. 

Tagi: domy gwiazd