Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Domy gwiazd > Odwiedziła Dom Wielkiego Brata, od razu nagrała film. Rezydencja jest w ruinie
Adam Moskal
Adam Moskal 21.03.2023 17:28

Odwiedziła Dom Wielkiego Brata, od razu nagrała film. Rezydencja jest w ruinie

Dom Wielkiego Brata
Materiał TikTok na koncie @juszesek

Program Big Brother był emitowany wiele lat, a w 2019 roku wrócił do polskiej telewizji. Pierwsze edycje były nagrywane w doskonale rozpoznawalnym domu, znajdującym się w Sękocinie. Niedawno odwiedziła go tiktokerka juszesek. Niestety, jak można zobaczyć na nagraniu, obecny stan domu jest tragiczny. 

Ewenement Big Brothera

Big Brother już od emisji pierwszego odcinka wywoływał liczne skandale. Dziennikarze, publicyści i naukowcy wskazywali na negatywny wpływ na widza, jaki może mieć program. Nie przeszkadzało to jednak, aby Polacy oglądali go z wielkim zamiłowaniem.

W programie można było obserwować poczynania i interakcje uczestników, którzy mieli wykonywać szereg zadań, wzbogacających treść show o ciekawe i emocjonujące wydarzenia. Do dzisiaj wiele osób miło wspomina czas spędzony z show, choć cały czas nie brakuje słów krytyki. 

Mszyce unikają tego, jak ognia. Jest bez chemii, usuwa je od razu

Dom Wielkiego Brata

Stacja TVN wynajmowała dom na potrzeby programu od prywatnego właściciela. Pojawiał się także w takich produkcjach jak “Top Model', ”1983" oraz “Pułapka”. Znajduje się w Sękocinie, gdzie cały czas można go odwiedzić i zobaczyć na własne oczy, jak się prezentuje. Niestety starzy fani Big Brothera mogą poczuć się niezwykle zawiedzeni widokiem, jaki będą mieli szansę obejrzeć. Posiadłość jest bowiem w bardzo złym stanie. 

Odwiedziła Dom Wielkiego Brata

Tiktokerka juszesek postanowiła sprawdzić, w jakim stanie jest Dom Wielkiego Brata. Jej oczom ukazał się przykry widok. Dom jest zaniedbany i opuszczony, a autorka nagrania zauważyła nawet pozostałości po legowiskach ludzi. 

Nie mogę uwierzyć, w jaką dom przemienił się ruinę. Czemu to wszystko jest tak obskubane, co tutaj się wydarzyło? (...) Ktoś tu squotował, jakieś legowiska po ludziach zostały - mówiła. - Masa wspomnień wiąże się dla mnie z tym miejscem. Przykro mi, że ono tak dziś wygląda - powiedziała w nagraniu. 

Poniżej zamieszczamy nagranie, na którym sami możecie przekonać się o stanie posiadłości:

@juszesek Zwiedzamy ruiny Domu Wielkiego Brata 🤯 #bigbrother #housetour ♬ dźwięk oryginalny - Juszes
Tagi: domy gwiazd