Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Aktualności > Pokazała, co pracownicy Biedronki dostali na święta. Wywołała lawinę komentarzy
Patrycja Grzebyk
Patrycja Grzebyk 06.12.2023 10:26

Pokazała, co pracownicy Biedronki dostali na święta. Wywołała lawinę komentarzy

Biedronka
canva/rfranca, ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to wyjątkowy czas nie tylko w gronie rodzinnym. Właśnie teraz wiele osób wybiera się na wigilie pracownicze. Firmy coraz częściej myślą też o prezentach dla pracowników. Co w tym roku przygotowała Biedronka?

Biedronka w tym roku przygotowała wyjątkowe prezenty nie tylko dla swoich pracowników. Podarunki dostanę też ich dzieci. Użytkowniczka TikToka postanowiła pokazać, co takiego znajduje się w prezentach świątecznych od Biedronki.

Prezenty świąteczne od firmy

Boże Narodzenie to jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt. Zaraz przed świętami panuje wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera. Szukamy najlepszych podarunków dla najbliższych, ale coraz częściej też coś otrzymujemy.

W zeszłym roku w Internecie pojawiło się sporo filmików, w których pracownicy Lidla, Rossamnna, czy Biedronki pokazywali prezenty od firmy. W tym roku podarunki od Biedronki są naprawdę konkretne.

Sieć sklepów pamiętała nie tylko o pracownikach, ale też o ich dzieciach. Co takiego znajduje się w prezentach świątecznych dla pracowników Biedronki? Ciężko uwierzyć w to, co Biedronka przygotowała. 

prezenty
Canva / Karolina Grabowska, Pexels

Co dostaną pracownicy Biedronki?

Użytkowniczka TikToka, która pracuje w Biedronce, postanowiła pokazać, co dostała od sieci sklepów. Na taki prezent mogą liczyć wszystkie osoby, które pracują na umowę o pracę i wypełnili oświadczenie o dochodach.

W paczce znalazły się rękawice kucharskie, podkładka pod garnki i dwie ściereczki, ale to nie wszystko. Poza tym do paczki dołączone było pudełeczko ze słodyczami. Jednak największym zaskoczeniem był zestaw garnków firmy Gerlach.

Biedronka przygotowała też paczki dla dzieci w różnym wieku. W przedziale dla dzieci od 7 do 10 lat znalazły się różne gry i puzzle. Natomiast młodsze dzieci dostaną ciastolinę, zabawki i klocki dostosowane do wieku. Co o paczkach z Biedronki myślą internauci?

Internauci o paczkach z Biedronki

- E-kody ponad 600 zł, a do tego paczki dla pracowników i ich dzieci, pracowałam w różnych sklepach i takiego czegoś nie było jak tu - skomentowała Kinga, która również pracuje w Biedronce.

- Bardzo dobry pomysł, że zrezygnowali ze słodyczy. Paczki są super. Bardzo kreatywne, pomysłowe. Ekstra! - napisała Natalia o paczkach, które Biedronka przygotowała dla dzieci.

W tym roku sieć sklepów pomyślała nie tylko o pracownika. Paczki są dobrze przemyślane i naprawdę solidne. Internauci zauważają, że Biedronka naprawdę dba o jakość podarunków dla pracowników.

Zobacz także: