Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Popularny trend z TikToka nie działa. Jeśli tak zrobisz, będziesz mieć problem
Kamil Świętek
Kamil Świętek 27.01.2024 19:23

Popularny trend z TikToka nie działa. Jeśli tak zrobisz, będziesz mieć problem

Kostka do WC
Canva/Africa Images

Nietypowe patenty, na które natrafiamy w Internecie, niejednokrotnie ułatwiają nam życie. Niestety, wśród nich są też te, które przyczyniają się do jego utrudnienia.

Ten trend z TikToka z pewnością nie należy do tych pierwszych. Przez nierozważne wygłupy możecie mieć ogromny problem, co zresztą spotkało popularną parę tiktokerów.

Nierozważny trend z TikToka przyczyną problemów

Jakże wiele mówi się o tym, aby nie powtarzać wszystkiego, co zobaczymy w Internecie. Mało tego, twórcy często sami zamieszczają klauzurę, informującą, aby „nie robić tego w domu”.

Tymczasem ludzka ciekawość i przekorność nie zna granic, czego idealnym przykładem jest zachowanie pary popularnych tiktokerów. To nagranie z pewnością zapamiętają na długo.

Kostka do WC 2.jpg
Canva/Carmelka, Getty Images

TikTok „radzi” jak wieszać kostkę do WC

Co można zrobić nie tak z kostką do WC? Przecież jej obsługa jest tak dziecinnie prosta, że aż trudno wyobrazić sobie, że można użyć jej nieodpowiednio. Jeśli też się nad tym zastanawiacie, oznacza to, że tak jak my, za mało jeszcze wiecie o świecie.

Jak wskazuje popularny trend na TikToku, kostkę do WC można zawiesić inaczej. Zamiast użyć jej w klasyczny sposób, można ponoć umieścić zaczep zawieszki wewnątrz muszli. Teoretycznie zabieg ten podnosi estetykę sedesu, ale… zaraz, zaraz, czego on się tam trzyma?

Para tiktokerów sprawdza popularny trend

Tiktokerzy sprawdzili, czy popularny trend na wieszanie kostki WC faktycznie działa. Otóż nie. Kostka będzie spadać i w skrajnych przypadkach może zatkać nam toaletę, o czym przekonała się Marlena i Kuba…

Zobaczcie tylko, z jakim uporem tikoktokerzy z kanału @marleyandkuba dąży do przypieczętowania swojej racji, mimo że jego dziewczyna od początku skazuje patent z kostką do WC na niepowodzenie.

Mimo to gratulujemy Kubie zapału i … niezłomności podczas odtykania toalety po zrealizowaniu swojej misternej operacji udowadniania Marlenie kto ma rację. Zainteresowani? Zobaczcie sami.

@marleyandkuba Sprawdzamy lifehack z tiktoka! 😂 😎@marlenasojka @norekkuba ♬ Funky Town - The Dance Queen Group

ZOBACZ TAKŻE: