Projekt DOM
Screen pochodzący z filmu zamieszczonego na portalu vod.tvp.pl
Weronika Dadok - 5 Lutego 2021

Sposób w „Projekt DOM” na tanie i proste zaaranżowanie miejsca pracy

„Projekt DOM” to fantastyczny program, który pomoże ci w urządzeniu domu w prosty i tani sposób. Znajdziesz dzięki niemu odpowiedzi na pytanie: jak przearanżować obecną przestrzeń, aby sprawdziła się w nowych okolicznościach? Dowiesz się, jak wykorzystać stare przedmioty i nadać im nowe życie.

W roli prowadzących nowy program wystąpili eksperci w stylizacji wnętrz, pielęgnacji roślin, czy majsterkowania. W tej produkcji doradzają i inspirują. Dzięki nim możemy poznać wiele świetnych tajników, które wprowadzą do naszych czterech kątów praktyczne i stylowe rozwiązania.

„Projekt DOM” i świetny pomysł na parawan

W jednym z odcinków „Projekt DOM” mieliśmy okazje poznać świetny sposób na stworzenie ażurowego parawanu. Wydawać by się mogło, że to mało przydatny gadżet, jednak dzięki niemu możemy zyskać odrobinę prywatności, nawet w najmniejszej przestrzeni.

Parawan bardzo ułatwi wydzielenie małego kącika, nie tylko dla ciebie do pracy, również dzieci mogą korzystać z niego, jako miejsca do zabawy, dzięki temu z łatwością ukryjesz rozrzucone zabawki, czy inne przedmioty.

Na parawanie można dodatkowo umieścić wyjątkowe ozdoby, takie, jak obrazki, karteczki, sznurki i inne.

Jeśli masz w domu taką złotówkę, możesz zarobić na niej tysiące. Wielu nie ma świadomościJeśli masz w domu taką złotówkę, możesz zarobić na niej tysiące. Wielu nie ma świadomościCzytaj dalej

Być może zawiśnie tam lista twoich obowiązków? Ułatwi to wykonanie codziennych czynności. Do zrobienia takiego gadżetu potrzebujesz tylko kilku rzeczy.

Jak wykonać parawan

Dzięki tej fantastycznej opcji można ułatwić sobie znacznie na przykład pracę zdalną. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na oddzielny gabinet w swoim domu czy mieszkaniu.

Parawan ażurowy z łatwością zrobisz samemu, wystarczy wizyta w sklepie budowlanym i zakup niezbędnych części. Później szybki montaż i gotowe.

Będą nam potrzebne trzy ażurowe drzwi, dodatkowo kilka wkrętów i to wszystko! Należy następnie połączyć je ze sobą, aby mogły spełniać zamierzoną funkcję.

Wystarczy tylko wywiercić otwory w ażurowych drzwiczkach i przymocować zawiasy za pomocą wkrętów. Gdy parawan jest już gotowy, możemy go ozdobić w rozmaity sposób i cieszyć się swoją strefą relaksu, pracy bądź świetnym kącikiem dla dzieci.

Ażurowy parawan

Zdjęcie jest screenem pochodzącym z vod.tvp.pl jeśli chcesz zobaczyć całość nagrania, odwiedź stronę

Ażurowy parawan

Zdjęcie jest screenem pochodzącym z vod.tvp.pl jeśli chcesz zobaczyć całość nagrania, odwiedź stronę

Ażurowy parawan

Zdjęcie jest screenem pochodzącym z vod.tvp.pl jeśli chcesz zobaczyć całość nagrania, odwiedź stronę

Zdjęcie tytułowe jest screenem pochodzącym z vod.tvp.pl jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź na stronę

Źródło: twojediy.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News