Rolnik szuka żony
instagram.com/ania.bardowska
Weronika Dadok - 28 Grudnia 2020

„Rolnik szuka żony” - Bardowscy pokazali dom

W świątecznym odcinku programu „Rolnik szuka żony” Ania i Grzegorz Bardowscy zdecydowali się zaprosić prowadzącą Martę Manowską na budowę. Podczas zwiedzania opowiedzieli o swoim nowym domu. Ekscytacja planowaną przeprowadzką trwa. Lokum będzie bardzo duże, a widok z okna to jak przystało na prawdziwych rolników - pole.

Para państwa Bardowskich to bohaterowie drugiego sezonu reality show „Rolnik szuka żony” na TVP1. Poznali się na planie i od tamtej pory ich drogi złączyły się na zawsze. Pochodzący z Uniejowic Grzegorz, właściciel gospodarstwa rolnego rozkochał w sobie Annę.

Pojawiło się wiele plotek, że znali się już wcześniej. Okazały się one jednak nieprawdziwe, a pod koniec 2015 roku para się zaręczyła. Po niemalże roku wzięli ślub, przypieczętowaniem związku były narodziny syna - Jana, a następnie córeczki.

"Rolnik szuka żony" łączy na zawsze, para bohaterów pokazuje przyszły dom

Niesamowita historia pary wzbudza wiele pozytywnych emocji. Wydawać by się mogło, że poznanie w takich okolicznościach nie wróży trwałego związku. Nic bardziej mylnego.

Prowadząca „Rolnik szuka żony”, Marta Manowska zdecydowała się odwiedzić bohaterów programu, aby sprawdzić, jak idzie im tworzenie nowego gniazdka. Osobiście spotkała się z parą, w której życiu do tej pory zaszło wiele zmian. Doczekali się dwójki dzieci, a obecnie są w trakcie budowy domu.

Badowscy w mediach społecznościowych ochoczo dzielą się postępami w pracach budowlanych. Ostatnio przywitali także kamery, dzięki którym w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" mięliśmy okazję zobaczyć więcej. Decyzja o wyprowadzce od rodziców Grzegorza zapadła, a prace budowlane idą bardzo szybko.

Dom jest piętrowy i wyposażony w garaż. Gospodarze żartują, że dużo miejsca zajmie spiżarnia, w której Grzegorz będzie ochoczo buszować o każdej porze dnia i nocy.

Internauci kierują ciepłe słowa w kierunku Bardowskich z „Rolnik szuka żony”

Użytkownicy portali społecznościowych komentują przedsięwzięcie pary w pozytywny sposób, chwaląc nową posiadłość.

- Też mamy dachówkę płaską i jest piękna, powodzenia w kolejnych etapach budowy - komentuje jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Bardzo ładny dach i projekt domu. W prostocie tkwi piękno - uważa inna komentatorka.

Źródło: plotek.pl

Zdjęcie tytułowe pochodzi z serwisu instagram.com z oficjalnego profilu Anny Bardowskiej instagram.com/ania.bardowska

rolnik szuka żony

Screen z VOD/ 'Rolnik szuka żony'

rolnik szuka żony

Screen z VOD/ 'Rolnik szuka żony'

rolnik szuka żony

Screen z VOD/ 'Rolnik szuka żony'

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News