Sebastian Karpiel-Bułecka
Piotr Molecki/East News
Marta Idzikowska - 6 Kwietnia 2021

Sebastian Karpiel-Bułecka mieszka w drewnianej chacie w górach. Sam ją zaprojektował

Sebastian Karpiel-Bułecka jest nie tylko utalentowanym muzykiem, ale także... architektem! Okazuje się, że samodzielnie zaprojektował przepiękny dom w okolicy Kościeliska, gdzie mieszka wraz z rodziną. Drewniana chata prezentuje się niesamowicie.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska z racji swojej pracy w branży rozrywkowej muszą pomieszkiwać w Warszawie. Jednak ich ukochany dom znajduje się w Tatrach!

Tradycyjną góralską chatę zaprojektował sam piosenkarz, który z wykształcenia jest architektem. Jak widać, nie zapomniał o swojej wielkiej pasji.

Sebastian Karpiel-Bułecka sam zaprojektował piękną chatę w górach

Drewniany dom położony jest wśród drzew, z przepięknym widokiem na góry. Szczególnie malowniczo prezentuje się podczas zimy - śnieg tylko dodaje jej uroku.

Z zewnątrz miejsce wygląda bardzo tradycyjnie, ale w środku dominuje nowoczesność. Każde pomieszczenie charakteryzuje się własnym i niepowtarzalnym stylem.

Dzicy lokatorzy zajęli jej dom i przestali płacić. Kobieta nie może nic zrobićDzicy lokatorzy zajęli jej dom i przestali płacić. Kobieta nie może nic zrobićCzytaj dalej

Sebastian Karpiel-Bułecka. Wnętrza jego domu prezentują się pięknie

Kuchnia utrzymana jest w drewnie - fronty szafek wyglądają dzięki temu bardzo swojsko! Całości dopełniają grafitowe blaty, które bardzo ładnie kontrastują z jasnym brązem.

Warto zwrócić uwagę także na salon. W oczy rzuca się przede wszystkim duże okno z wyjściem na taras, które sprawia, że pokój jest pięknie doświetlony. Wszędzie znajdują się urocze pamiątki - obrazy, książki i drobiazgi wykonane przez dzieci.

Sypialnia jest zdecydowanie najbardziej nowoczesna. Na ścianach widzimy cegłę, która świetnie współgra z szarościami firanek, pościeli czy wezgłowia łóżka. Reszta elementów jest oczywiście drewniana.

Dzieci są oczkiem w głowie Sebastiana i Pauliny, więc obydwoje stworzyli im wspaniałe warunki do rozwoju. Wystarczy spojrzeć na ich pokój, który jest bardzo pomysłowo urządzony - uwagę zwracają interesujące szafki w kształcie domków.

Źródło: instagram.com/pkrupinska

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News