Tomasz Oświeciński
EAST NEWS
Marta Idzikowska - 6 Marca 2021

Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcia z budowy domu

Tomasz Oświeciński w trakcie pandemii dużo czasu spędza na doglądaniu budowy swojego nowego domu. Okazuje się, że największym wyzwaniem dla aktora są okna, których w budynku zaplanowanych jest wyjątkowo wiele. Fani, z którymi podzielił się fotografią nowych czterech kątów, są zdziwieni. Jeden z internautów nazwał dom „jedną wielką dziurą”.

Tomasz Oświeciński to trener personalny i aktor, który zasłynął wśród Polek i Polaków głównie dzięki produkcjom Patryka Vegi, takim jak „Kobiety mafii” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Mężczyzna chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Ostatnimi czasy najbardziej zajmującym dla niego zajęciem jest budowa całkiem nowego domu, który od zawsze był jego wielkim marzeniem.

Tomasz Oświeciński buduje dom. „Jestem przerażony”

Aktor podzielił się z fanami na Instagramie emocjonalnym wpisem, w którym przyznaje, że wybudowanie własnego domu było dla niego spełnieniem marzeń.

Wyraża wielką radość z tego całkiem nowego życiowego wyzwania, jednak nie kryje, że kompletnie się na sprawie nie zna, i wzbudza to u niego strach.

- Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem, ile roboty mnie czeka. Roboty na, której się nie znam... Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia, dach, okna, tynki, schody, bramy... - wymienia Tomasz Oświeciński.

Tomasz Oświeciński buduje dom. Okna wzbudzają niemałe kontrowersje

Mężczyzna nawiązał także do swoich okien, które - musimy przyznać - wyglądają dość kontrowersyjnie. Dom jest wręcz poprzetykany otworami, w które będzie trzeba wstawić całe mnóstwo szyb. „Skąd ja mam wziąć tyle okien?” - pyta aktor.

W komentarzach natychmiast powstała dyskusja, w której wzięli udział podzieleni fani Tomasza Oświecińskiego. Niektórzy krytykują ilość otworów okiennych, a niektórzy są pod wielkim wrażeniem gustu swojego idola.

- Strasznie dziurawy. Jedna wielka dziura - napisał jeden z obserwujących.

- Zawsze można zamurować i będzie mniej. Mogłeś większe okna zrobić. Zamiast dwóch jedno i już byś miał połowę mniej okien - zażartowała fanka.

- Chata będzie fajna, piękny dom. Tak trzymać - pojawiły się inne głosy.

Źródło: tomasz_oswiecinski_official

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News