Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Salon > Urządzał dom Cichopek. Zobaczył jak mieszka Chylińska i zaczął krytykować. Nie spodobało mu się
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 01.12.2023 15:50

Urządzał dom Cichopek. Zobaczył jak mieszka Chylińska i zaczął krytykować. Nie spodobało mu się

Jak mieszka Agnieszka Chylińska
Instagram/agnieszka.chylinska, Pawel Wodzynski/East News

Dla jednych przytulnie, dla drugich chaotycznie. Jedno jednak jest pewne - dom Agnieszki Chylińskiej jest jedyny w swoim rodzaju i doskonale odzwierciedla jej artystyczną duszę. Jak mieszka Agnieszka Chylińska? 

Wnętrza jej domu skrytykował ostatnio Jonatan Kilczewski. Znany projektant nie przebierał w słowach. Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Co nie spodobało się Kilczewskiemu?

Kilczewskiemu nie spodobało się mieszkanie Chylińskiej

Jonatan Kilczewski zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Sławę i rozpoznawalność przyniosły mu programy, jak „Operacja aranżacja”, czy „Pytanie na śniadanie”. Z jego usług korzysta wiele gwiazd polskiego show-biznesu.

Kilczewski urządzał również dom Katarzyny Cichopek. Ostatnio jednak projektant wziął na tapetę mieszkanie Agnieszki Chylińskiej i nie przebierał w słowach. Co takiego mu się nie spodobało? Jak mieszka Agnieszka Chylińska? 

Piosenkarka, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, nie lgnie do fleszy. Dba o prywatność swoją i swoich najbliższych. Niedawno Chylińska założyła konto na Instagramie, na którym co jakiś czas publikuje krótkie filmy lub zdjęcia. To właśnie dzięki nim możemy zobaczyć, jak mieszka.

Dom Agnieszki Chylińskiej - jest przytulnie i domowo

Na filmach publikowanych przez Chylińską na Instagramie możemy zobaczyć, że jej mieszkanie jest bardzo kolorowe i niezwykle przytulne. Wnętrzom daleko do gigantycznych salonów, marmurów i innych luksusów, którymi tak bardzo chwalą się inne gwiazdy.

jak mieszka Agnieszka Chylińska.jpg
Instagram/agnieszka.chylinska

Widać, że u Agnieszki Chylińskiej jest kolorowo i bardzo domowo. Są kolorowe ściany, drewniane schody, drzwi. To, co przyciąga uwagę, to duże serce na ścianie i rysunki dzieci. W sypialni natomiast możemy podziwiać duże łóżko i wiele obrazów na ścianach.

Chylińska ma w domu także ogromną biblioteczkę. Widać, że jej dom to miejsce, w którym czuje się dobrze. To azyl jej i jej najbliższych.

Kilczewski skrytykował wystrój. Co powiedział?

Dom Agnieszki Chylińskiej jest niepowtarzalny, oryginalny, trochę chaotyczny, lecz przytulny. Widać, że mieszka w nim artystyczna dusza. Nieco innego zdania jest jednak znany projektant, który w rozmowie z portalem ShowNews.pl postanowił skrytykować wystrój:

- Dobry eklektyzm we wnętrzu jest wbrew pozorom trudny do uzyskania. To wnętrze mogłoby być artystyczne, kolorowe i barwne jak Agnieszka, jednak obecnie mam wrażenie, że brakuje tam miejsca do przechowywania oraz osoby, która by podpowiedziała, jak w mądry i sensowny sposób zagospodarować tę przestrzeń- powiedział Kilczewski.

Drodzy Czytelnicy, zgadzacie się z jego słowami? Jak podoba Wam się mieszkanie Chylińskiej?

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału „agnieszka.chylinska” na Instagramie.

Zobacz także: