Wyszukaj w serwisie
aktualności salon kuchnia łazienka oświetlenie wnętrza ogród i taras porady domowe quizy
DomekIOgrodek.pl > Wnętrza > Widzowie oburzeni po ostatnim odcinku „Nasz Nowy Dom”. Remont piękny, ale dopatrzyli się skandalicznego szczegółu
Adam Moskal
Adam Moskal 25.11.2023 15:21

Widzowie oburzeni po ostatnim odcinku „Nasz Nowy Dom”. Remont piękny, ale dopatrzyli się skandalicznego szczegółu

Kadry z programu „Nasz Nowy Dom"
Facebook/Nasz nowy dom

W ostatnim odcinku „Nasz Nowy Dom” Ela Romanowska, wraz ze swoją ekipą, pomogli Pani Ani. Kobieta wychowuje samotnie trójkę dzieci, a dodatkowo walczy o przetrwanie, oraz dobrą przyszłość dla swoich dzieci. 

Choć specjaliści programu zrobili dobrą robotę w odnowieniu i przystrojeniu domu, uwagi widzom nie uszedł jeden szczegół. Czy ich oburzenie jest słuszne? 

Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom”

Tym razem ekipa programu odwiedziła Jackowo Włościańskie, malutką wieś na Mazowszu, która mieści się niedaleko Nasielska. Pani Ania ma tutaj dom, w którym wychowuje trójkę swoich ukochanych dzieci: Lenę, Daniela oraz Damiana. Ma również starszego syna, który już jest dorosły i wspiera mamę każdego dnia. 

Poza nimi, na terenie posiadłości mieszka również sześć psów oraz koty. To właśnie z nimi związany jest szczegół, który wyłapali widzowie. Nie omieszkali o tym napisać pod postem „Nasz Nowy Dom” na Facebooku, w którym Polsat pokazuje stan domu przed i po remoncie. 

Warunki dla psów

Oglądający program zauważyli, że dla psów stoją budy oraz kojce na zewnątrz domu. Niektórzy z nich stwierdzili, że nie jest to odpowiednie rozwiązanie. 

Mną też to wstrząsnęło i jeszcze te komentarze, że są traktowani jak członkowie rodzin - komentuje jedna z widzek. 

Te budy i kojec mogły by być nawet ze złota - ale to nie miejsce dla tych psiaków - aż serce boli - dodaje inna. 

Kolejna użytkowniczka Facebooka dodała, że w jednym z pomieszczeń zobaczyła legowisko dla piesków. Według niej może to znaczyć, że większość czasu zwierzaki będą spędzać w domu, a kojce są tylko po to, żeby nie biegały po okolicy.

Cudowny remont w „Nasz Nowy Dom”

Pomimo bud i kojców, oglądający program zareagowali bardzo pozytywnie na rezultat remontu. Oto kilka 

komentarzy ludzi, którym szczególnie spodobał się efekt: 

Ekipa 👏👏wyremontowali pięknie dom👌 i bezpiecznie, Rodzinka Szczęśliwa 🍀💚 spełniło się Ich marzenie❤️ Nasz Nowy Dom Jesteście wspaniali 🤗

Piekny dom i rodzina wspaniale ze ekipa programu nasz nowy dom im pomogla

Brawo... Kolejne Dzieci uszczęśliwione...

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z profilu „Nasz nowy dom” na platformie Facebook.

Zobacz także: