DomekIOgrodek.pl > Łazienka > Willa z jacuzzi i złota łazienka. Tak mieszka Tomasz Oświeciński
Kamil Świętek
Kamil Świętek 02.06.2023 11:13

Willa z jacuzzi i złota łazienka. Tak mieszka Tomasz Oświeciński

Tak żyje Tomasz Oświeciński. Rodzinne życie filmowego gangstera!
Wojciech Olkusnik/East News

400-metrowa willa pod Warszawą, z jacuzzi na tarasie? Na takie życie może pozwolić sobie tylko dobrze opłacany celebryta. Zobaczcie, jak żyje jeden z największych gangsterów „Pitbulla”. Oto dom Tomasza Oświecinskiego.

Jak mieszka Tomasz Oświeciński?

Chociaż aktor posiada iście imponującą posiadłość, ta nie od zawsze taka była. Wbrew powszechnie panującym trendom, aktor nie zdecydował się na stawianie budynku od zera. Postanowił zakupić niewykończony dom i urządzić go po swojemu.

Czy decyzja ta wynikała z oszczędności, czy z dogodnej lokalizacji istniejącej posiadłości? Ten temat jest mocno dyskusyjny. Jedno jest pewne – 400-metrowa willa robi wrażenie. Tomasz Oświeciński z dumą chwali się swoim „gniazdkiem” na Instagramie.

Fani nie kryją zachwytu. Furorę robi ogromny teraz z jacuzzi oraz stylowo wykończone wnętrze. Zobaczcie, jak mieszka Tomasz Oświeciński. Jego posiadłość robi wrażenie. Jest stylowo i „na bogato”.

IMGW wydało pilny alert. Są ostrzeżenia dla 9 województw Ekologiczne opryski na rdzę gruszy. Groźny grzyb nie ma szans

Rodzinna atmosfera w domu filmowego gangstera

Chociaż Tomasz Oświeciński wciela się na filmach w mało inteligentne i brutalne postacie, nijak mają się one do rzeczywistego zachowania aktora. Tomasz Oświeciński to rodzinny człowiek. Rodzinna jest także jego posiadłość.

W domu dominują akcenty w kolorze butelkowej zieleni. Kobiecą myśl techniczną widać także wykończeniu wnętrza. Masywne zasłony, malownicze obrazy oraz bujna roślinność to cechy charakterystyczne wnętrza domu Tomasza Oświecińskiego.

Rodzinnej atmosfery nie zdradza jednak zewnętrzne wykończenie domu. Kamienna elewacja oraz kostka brukowa na wjeździe nadaje konstrukcji większej masywności. Wrażenie robi także potężna kuta brama oraz toporne drzwi. Zdecydowanie w pierwszym odbiorze, wiadomo, że nie mamy do czynienia z domem mecenasa.

 

Jak mieszka Tomasz Oświeciński? Rodzinny gangster w wydaniu architektonicznym

Dom Tomasza Oświecińskiego pełen jest akcentów potęgujących rodzinną sielankę. Salon z dużym narożnikiem, oczywiście w kolorze butelkowej zieleni skrywa tekstylne poduszki, wykończone personalizowanymi inicjałami, a sypialnia niemalże w całości przeznaczona została na ogromne łoże małżeńskie z pikowanym wezgłowiem.

Mimo to, w jego wnętrzu znajdziemy silny kontrast do rodzinnego, ciepłego stylu. Kuchnia wykonana jest w minimalistyczny sposób. Dominuje w niej wykończenie boho, z ciekawym akcentem marmurowego stołu usytuowanego w części jadalnej.

Na uwagę zasługuje także łazienka. To miejsce wprost stworzone pod wizję króla i królowej osiedla. Złota armatura i sztukateria na ścianie, wolnostojąca wanna, a dla kontrastu czarne wykończenie jednej ze ścian. Czego może potrzebować więcej filmowy gangster i jego rodzina?


 

 

Polecane