Włamywacz zasnął
pixabay.com/(CC0 Domena publiczna)/geralt
Weronika Dadok - 4 Lutego 2021

Włamywacz zasnął w domu

Taka sytuacja zapewne nie wydarzyła się jeszcze nigdy. Włamywacz, który zamierzał okraść dom podczas swojej akcji... zasnął. Właściciel loku, który wrócił do domu zastał go śpiącego i zawiadomił odpowiednie służby.

Włamywacz ma 52 lata, podczas swojej akcji napadu na niezamieszkały budynek w powiecie sochaczewskim (Mazowieckie) zamierzał ukraść elementy hydrauliczne i metalowe.

Na szczęście podczas próby napadu zasnął. Właściciel po przybyciu na miejsce czuwał nad snem złodzieja, dzwoniąc w tym czasie po policję.

Śpiący włamywacz był poszukiwany

Na łamach bankier.pl dowiadujemy się, że rzeczniczka sochaczewskiej policji mł. asp. Agnieszka Dzik poinformowała, iż po obudzeniu przestępcy przez policję, został on zatrzymany i odprowadzony do sochaczewskiej komendy.

- Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa - powiedziała

Dom Jarosława KaczyńskiegoDom Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej

Włamywacz przyznał się do winy

52-latek dostał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Następnie poddał się dobrowolnie karze bezwzględnego pozbawienia wolności. Trafił do zakładu karnego.

Takie sytuacje uświadamiają nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sytuacja niczym z filmu, zdarzyła się naprawdę.

Można śmiało stwierdzić, że jest to szczęście w nieszczęściu. Dzięki temu właściciel nieruchomości mógł na spokojnie zawiadomić odpowiednie służby i przyczynił się do odszukania osoby, która już wcześniej miała z prawem na bakier.

Przyczyny tak głębokiego i nagłego snu są niestety dla nas nieznane. Być może włamywacz miał za sobą nieprzespaną noc.

Źródło: bankier.pl

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj domekiogrodek.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News