DomekIOgrodek.pl
Dorota Szelągowska

youtube.com/tvnpl

Dorota Szelągowska i przykre wydarzenie w programie

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Marta Idzikowska

Udostępnij:

Dorota Szelągowska w wywiadzie dla magazynu Gala zdradziła prawdę o kulisach swoich programów o tematyce remontowej i wnętrzarskiej. Jak się okazało, w jednym z odcinków miała miejsce bardzo przykra sytuacja. Uczestnicy, których dom p

Dorota Szelągowska to prawdziwa weteranka, jeśli chodzi o programy dotyczące remontów i urządzania domów. Prowadziła już takie produkcje jak „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Dorota was urządzi” czy „Domowe rewolucje”.

Projektantka zmieniła życie setek osób dzięki niezwykłym metamorfozom, jakie wprowadziła do ich mieszkań. Zwykle uczestnicy są wdzięczni i szczęśliwi z polepszenia swoich warunków bytowych. Nie zawsze jednak jest tak kolorowo...

Dorota Szelągowska: „To był straszny policzek”

Dorota Szelągowska w wywiadzie z „Galą” opowiedziała o kulisach swojej w pracy w programach, w których całkowicie zmienia domy bohaterów danych odcinków.

Postanowiła z pełną szczerością podzielić się szczególnie jednym, niezbyt przyjemnym incydentem. Otóż miała miejsce przykra sytuacja, w której uczestnicy skrytykowali remont przeprowadzony przez ekipę, gdyż nie zgadzał się z ich wizją. Był to dla prowadzącej ogromny cios.

- Raz na kilkaset programów, które już zrobiliśmy, rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek - wyznala gwiazda

Dorota Szelągowska i porażka na planie programu

Zarówno dla Doroty Szelągowskiej, jak i dla całej ekipy remontowej, krytyka uczestników była ogromną porażką. W końcu wkładają całe serce w remonty, które przez długie lata będą cieszyć właścicieli domów i mieszkań po metamorfozie.

Jak przyznała projektantka, w tamtym odcinku metamorfoza została przeprowadzona od nowa. Zajęło to dodatkowe dwa tygodnie, ale ekipa nie wyobrażała sobie, żeby zostawić uczestników bez upragnionego efektu.

- Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie - wyjaśniła Dorota Szelągowska.

Jak dodaje, radość uczestników i szczęśliwy finał programu są dla niej i ekipy czymś najważniejszym w ich pracy. Prowadząca określiła to „paliwem napędowym” dla swojej pracy.

Źródło: gala.pl

Zdjęcie tytułowe jest screenem z oficjalnego kanału na Youtube TVN, youtube.com/tvnpl. Możecie zobaczyć tam więcej ujęć programów Doroty Szelągowskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Domek i Ogródek:

  • Wymiana monet na banknoty

  • Od twojego okna „ciągnie”? To przez uszczelkę

  • Dom, w którym Magda Gessler mieszka z ukochanym

Podobne artykuły

Katarzyna Dowbor

TV

"Nasz nowy dom" będzie miał konkurencję?

Czytaj więcej >
Projekt DOM

TV

Sposób w "Projekt DOM" na tanie i proste zaaranżowanie miejsca pracy

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

Katarzyna Dowbor o historiach z "Nasz nowy Dom"

Czytaj więcej >

TV

Katarzyna Dowbor wyznała, że ekipy remontowe „Nasz nowy dom” czasem nie dają rady

Czytaj więcej >
Nasz nowy dom

TV

"Nasz nowy dom". Pani Beata, której sąsiad spalił dom, szczerze o swoim życiu

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

TV

Kim z zawodu jest Katarzyna Dowbor? Prowadząca "Nasz nowy dom" nie jest dziennikarką

Czytaj więcej >